منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۰
شناسه خبر: 225281
گروه :خبر
2_SV200545

مسئول حراست آموزش و پرورش شهرستان بستک گفت : رانندگان سرویس مدرسه ضمن مسئولیت پذیری کامل در قبال دانش آموزان بر رعایت قانون، نظم، موازین شرعی و اخلاقی و تعامل با پلیس راهور توسط رانندگان تأکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، سعید یوسف زاده مسئول حراست آموزش و پرورش شهرستان بستک در حاشیه جلسه با رانندگان سرویس مدارس که به منظور بازگشایی مدارس در سالن اجتماعات این مدیریت با حضور جانشین پلیس راهور شهرستان برگزار شد، با اشاره به اهمیت سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان، به خبرنگار جهانگیریه گفت : رانندگان سرویس مدرسه ضمن مسئولیت پذیری کامل در قبال دانش آموزان بر رعایت قانون، نظم، موازین شرعی و اخلاقی و تعامل با پلیس راهور توسط رانندگان تأکید کرد.

 

مسئول حراست آموزش و پرورش شهرستان بستک ضمن اشاره به ایمنی سرویس مدارس افزود: از آنجاییکه حمل و نقل دانش آموزان از اهمیت ویژه ای برخوردار است، رانندگان سرویس بایستی از نظر معاینه فنی، داشتن بیمه، مجهز بودن به تجهیزات ایمنی از قبیل کمربند ایمنی و کپسول آتش نشانی مجهز باشند و همچنین اخذ گواهی صلاحیت رانندگی آن ها بایستی به تأیید پلیس راهور شهرستان برسد.

 

وی در ادامه خواستار رعایت قانون و مقررات از طرف راننده سرویس، الگوهای عملی در ترویج فرهنگ شهروندی برای دانش آموزان و تعامل وی با پلیس راهور شد.

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان