منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۷:۴۷
شناسه خبر: 338681
گروه :خبر
840235

معاون فرماندار بستک گفت: رعایت حجاب باعث پایداری نهاد خانواده، سلامت جامعه و کاهش چشمگیر مفاسد فردی و اجتماعی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، محمد احمدی معاون فرماندار بستک در همایش حجاب و عفاف که به مناسبت روز ملی حجاب و عفاف برگزار گردید اظهار کرد: حجاب و پوشش اسلامی یکی از اوامر انسان ساز الهی و یکی از احکام حیات بخش اسلام در زندگی طیبه است که رعایت حجاب نه تنها برای خود زن ارزش می‌ آفریند، بلکه می تواند خانواده، اجتماع و … را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

 

وی افزود: همان طور که رعایت حجاب به عنوان یک امر ضروری می تواند مفید باشد،‌ عدم رعایت آن نیز پیامدهایی منفی به همراه دارد و آنچه می تواند جامعه را از  این آسیب های شوم مصون کند، ترویج فرهنگ دقیق عفاف و تبیین ابعاد مختلف آن در جامعه است.

 

معاون فرماندار بستک بیان کرد: شناخت تاثیر حجاب و نقش آن در کاهش آسیب اجتماعی می‌تواند مسیر حرکت جامعه را به سوی ترقی و تعامل هموار سازد.

 

مهندس احمدی با بیان اینکه هدف دشمنان ترویج بی حجابی در جامعه است، افزود: دشمنان حجاب و عفاف بانوان ایرانی را نشانه گرفته‌اند که بانوان باید با رعایت حجاب اسلامی، دشمن را از رسیدن به اهداف گمراه‌کننده باز ‌دارند.

 

وی افزایش طلاق و تهدیدهای جامعه، سست شدن و از‌ هم‌پاشیدگی بنیان خانواده‌ها، رواج بی‌بند‌و‌باری و ترویج فرهنگ غربی را از پیامدها و تبعات ترویج بی‌حجابی در جامعه عنوان کرد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است