منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۸
شناسه خبر: 356268
گروه :خبر
1875772

قائم مقام و معاون سیاسی وزیر کشور در جمع خبرنگاران هرمزگان عملکرد استاندار هرمزگان و مدیران استانی را مثبت ارزیابی نمود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مقیمی، قائم مقام و معاون سیاسی وزیر کشور در جمع اصحاب رسانه هرمزگان گفت: هدف بنده از حضور در استان هرمزگان برگزاری جلسه ای با فرمانداران، بخشداران و معاونین فرمانداران استان که مروری بر برنامه های سال 95 و به خصوص در ارتباط با مسائل اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و اقتصاد مقاومتی، تکریم ارباب رجوع، بررسی مسائل سیاسی و امنیتی استان و عملکرد فرمانداران و ایجاد آمادگی های لازم برای انتخابات ریاست جمهوری در سال آتی است.

 

وی با اشاره به موقعیت و اهمیت استان هرمزگان تصریح کرد: استان هرمزگان یکی از استان های استراتژیک کشور است، هم از موقعیت جغرافیایی و هم از نظر اقتصادی، هم از نظر سیاسی، حائز اهمیت است. دولت توجه ویژه ای به این استان دارد، برای توسعه ی استان و کارهای مهمی برای توسعه ی استان به انجام خواهد رسید. استانداران و فرمانداران و بخشداران هم بایستی زمینه های این توسعه را فراهم کنند، زیر ساخت ها را با کمک دستگاه های اجرایی آماده کنند تا استان گام های بزرگ را برای توسعه بردارد.

 

مقیمی در خصوص انتخابات اظهار کرد: انتخابات با شکوهی در سراسر کشور برگزار شد هم داوطلبانی که قبول صلاحیت شده و مردم و هم انتخابات خوب برگزار شد. تمامی داوطلبینی که وارد انتخابات شدند توسط هواداران حمایت شدند و برنامه را ارائه کردند، نشاط سیاسی و اجتماعی و آرامش در مناطق حاکم بود که نشان رشد سیاسی در صحنه ی انتخابات بود. در حوزه ی غرب استان لازم به ذکر است بعد از برگزاری انتخابات شورای نگهبان تصمیماتی گرفت و مسائلی که انتخابات این حوزه را باطل اعلام کرد. در 29 اردیبهشت بتوانیم انتخابات را برگزار کنیم و داوطلبین هم ثبت نام می کنند و مجددا صلاحیت ها بررسی می شود و مراحل طی می شود. داوطلبین قبل هم مجددا می توانند ثبت نام کنند و محدودیتی از این نظر نداریم.

 

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان چگونگی برگزاری انتخابات الکترونیکی عنوان کرد: با شورای نگهبان مکاتبه شده و در واقع شورای نگهبان نقطه نظرات را عنوان کرده، قرار بر این است که امنیت این دستگاه ها و نرم افزاری که تهیه کردیم توسط شرکتی که شورای نگهبان برای برنامه ریزی و ارائه ی این نرم افزار تعیین کرده بررسی شود و زمانی که به وضعیت اطمینان حاصل شود که کارایی لازم را دارند، می توانیم در انتخابات به کار بگیریم.

 

وی با شاره به وضعیت فعالیت استان هرمزگان و میزان رضایت دولت از عملکرد مسئولین استان اذعان کرد: در هفته ی دولت، دولت در جریان کارهای انجام شده قرار می گیرند و استان هرمزگان جز استان های فعال ما هستند و بسیاری از طرح ها انجام شده و در حال انجام گرفتن می باشد. ارزیابی و کارآمدی استاندار و پیشرفت استان ها دائما رصد می شود و پیگیری های لازم انجام می شود. استاندار نماینده ی عالی دولت در استان است، استان هرمزگان دارای عملکرد بسیار خوبی است.

 

 

انتهای پیام/

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند