منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۳۰
شناسه خبر: 294602
گروه :خبر
azizlamalki

فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار کرد: میزان کالای قاچاق کشف شده در هرمزگان از ابتدای امسال تاکنون در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 214 درصد رشد داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ عزیزالله ملکی، فرمانده انتظامی هرمزگان در جمع خبرنگاران با اشاره به آماده باش نیروهایی انتظامی هرمزگان در آخرین شب چهارشنبه سال گفت: تاکنون 156 هزار و 155 عدد ترقه کشف شده که نسبت به سال گذشته شاهد رشد 3 درصدی در این زمینه بوده ایم.

ملکی با بیان اینکه نیروی انتظامی در راستای برگزاری جشن های شاد بدون ایجاد حادثه فعالیت می کند، اظهار کرد: در صورت مشاهده اذیت و آزار دیگران و ایجاد خسارت طبق قانون رفتار خواهد شد همچنین خودروهای افرادی که برای شهروندان مزاحمت ایجادمی‌کنند توقیف و افراد متخلف نیز تا پایان تعطیلات نوروز 95 در بازداشت به سر خواهند برد.
وی با اشاره به محدوده ترافیکی بندرعباس در شب چهارشنبه سوری تصریح کرد: از ساعت 17 و 30 دقیقه سه شنبه 25 اسفند ماه از دور برگردان پشت استانداری قدیم هرمزگان ، میدان 9 دی و میدان 12 فروردین و میسر های حد فاصل این منطقه محدودیت تردد وسایل نقلیه اعمال می شود.
فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان با اشاره کالاهای قاچاق کشف شده در استان یادآور شد: 21 دستگاه تریلر کانتینر دار و کامیونت و چندین محل انبار کالای قاچاق شناسایی شده در شهرستان های بندرعباس، میناب، خمیر ، بندرلنگه و پارسیان کشف شده است.
وی اظهار کرد: در همین رابطه در همین رابطه 18 نفر از عوامل و عناصر فعال در امر قاچاق دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

ملکی خاطرنشان کرد: میزان کالای قاچاق کشف شده در هرمزگان از ابتدای امسال تاکنون در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 214 درصد رشد داشته است.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است