منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۹
شناسه خبر: 298679
گروه :خبر
970343_817

با افزایش سفر های گردشگران داخلی و خارجی به جزیره زیبای کیش فرودگاه بین‌المللی کیش از آغاز‍‍ سفرهای نوروزی تاکنون شاهد رشد پروازی نسبت به سال گذشته بوده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ و به نقل از  فرهنگ کده ،با افزایش سفر های گردشگران داخلی و خارجی به جزیره زیبای کیش فرودگاه بین‌المللی کیش از آغاز‍‍ سفرهای نوروزی تاکنون شاهد رشد پروازی نسبت به سال گذشته بوده است .

از آغاز سفرهای نوروزی امسال (۲۵ اسفند ۹۴) تا جمعه (۶ فروردین ۹۵) در فرودگاه بین‌المللی کیش، ۱۱۵۲ پرواز صوت گرفته که در بخش داخلی ۵۵۵ پرواز ورودی و به همین میزان پرواز خروجی و در بخش بین‌الملل این فرودگاه ۲۱ پرواز ورودی و به همین میزان پرواز خروجی انجام شده است.

فرود گاه بین المللی کیش میزبان۱۳۶ هزارو ۸۱۹   مسافر و ۱۱۵۲ ‍‍پرواز داخلی و بین‌المللی بوده است ، این آمار حاکی از افزایش ۱۵ درصدی پروازها و ۸ درصدی جابجایی مسافر نسبت به زمان مشابه در سال گذشته است.

همچنین از مجموع ۱۳۶ هزار و ۸۱۹مسافر این فرودگاه، ۷۴ هزار و ۷۲۱ مسافر ورودی و ۶۰ هزار و ۳۲۵ مسافر خروجی داخلی بودند ، در بخش بین‌المللی این فرودگاه نیز ۸۵۲ مسافر وارد و ۱۰۲۲ مسافر خارج شدند.
در مجموع، فرودگاه بین‌المللی کیش شاهد ۱۵ درصد افزایش پروازها و ۸ درصد افزایش مسافر نسبت به مدت مشابه در سال پیش بود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی