منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۲
شناسه خبر: 345153
گروه :خبر
950516dddd (1)

مدیر آموزش و پرورش حاجی آباد اظهار کرد: آموزش و پرورش رکن مهم رشد و توسعه پایدار کشور در حیطه های مختلف اقتصادی ، فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حسین اسماعیلی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد در گفتگو با پیارم حاجی آباد، گفت : آموزش و پرورش رکن مهم رشد و توسعه پایدار کشور در حیطه های مختلف اقتصادی ، فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی بوده و لازم است در راستای تحقق این مهم نسبت به ارتقاء شاخص های آموزشی و پرورشی همتی دوچندان داشت.

وی ارتقاء شاخص های آموزشی و تربیتی را مهمترین اولویت کاری خود عنوان نمود و اظهارکرد: رسیدن به نقطه مطلوب در زمینه تربیتی و آموزشی مستلزم داشتن آموزش و پرورشی سرزنده وپویاست که باید به مدارس به عنوان خاستگاه تحقق تمامی این اهداف و برنامه ها نگاه ویژه ای داشت.

اسماعیلی در ادامه صحبت های خود به مبحث کنکور نیز اشاره نمود و خاطر نشان کرد: رشد و افزایش درصد قبولی دانش آموزان در کنکور سراسری از دیگر برنامه های مهم این مدیریت بوده که انشاالله با برنامه های تدوین شده انتظار است میزان پذیرش در کنکور سال آتی رشد قابل ملاحظه ای داشته باشیم.

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان