منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۵
شناسه خبر: 342056
گروه :خبر
رفتار-نیوز-کافی-شاپ

فعال فرهنگی هرمزگان اظهار کرد: رشد بی رویه کافی شاپ ها در جامعه باعث افزایش ولنگاری فرهنگی در جامعه می شود و فضای نامناسبی را برای جوانان و نوجوانان فراهم می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پایگاه تحلیلی خبری رفتارنیوز، منا شریعتی فعال فرهنگی هرمزگان با اشاره به رویش قارچ گونه کافی شاپ ها در سطح جامعه گفت: با تردد های اخیر در بندرعباس با رشد بی رویه به اصطلاح کافی شاپ ها مواجهیم که حضور هنرمندانه در این گونه مکان ها باعث افزایش ولنگاری فرهنگی در جامعه می شود.

 

وی افزود: با توجه به اینکه فراوانی کافی شاپ ها غالبا فضای نامناسبی از لحاظ فرهنگی برای نوجوانان و جوانان ایجاد می کند بنابراین خانواده همراه با فرزندان نمی توانند در این گونه مکان ها وارد شوند.

فعال فرهنگی هرمزگان اظهار کرد: دستگاه های نظارتی در برخورد با بازگشایی بی رویه و عملکرد این مکان ها بایستی بصورت جدی وارد عرصه شوند با این هدف که اراده به سمت سبک زندگی غیر اسلامی کمتر گردد.

 

وی افزود: برخی کاربری کافی شاپ را تغییر و آن را به کافه تبدیل کرده اند هرچند باز هم اقدامات زیرکانه ای برای این ولنگاری فرهنگی انجام خواهند داد.

 

فعال فرهنگی هرمزگان با بیان اینکه فضای کافی شاپ ها آسیب های فرهنگی را افزایش می دهد ، خاطرنشان کرد: با بستر سازی فرهنگی مناسب برای اوقات فراغت فرزندان از حضور آنها در این گونه محیط ها جلوگیری شود.

 

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان