منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ۸:۳۷
شناسه خبر: 239444
گروه :خبر
نشست خبری

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بشاگرد گفت: رسانه ها برای ایجاد انگیزه و شور و نشاط انتخاباتی در بین مردم و جامعه بسیار موثر هستند و می توانند مردم را برای حضور در پای صندوق های رای و مشارکت در برگزاری یک انتخابات سالم تشویق کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز، حسین باباخانی معاون ، فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان بشاگرد در نخستین نشست خبری رئیس ستاد انتخابات شهرستان بشاگرد با خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه با اشاره به شبکه سازی از سوی خبرگزاری ها و سایت های خبری گفت: رسانه ها باید سعی کنند از حاشیه سازی دور بمانند و خبرنگاری واقعا کار سنگینی است و با این شغل می توان به اقتصاد و توسعه یک شهرستان کمک کرد و همینطور به راحتی می توان یک شهرستان و یا شخصی را تخریب کرد.

 

 

 

 

وی نقد منصفانه را از ویژگی های یک خبرنگار خوب دانست و گفت: خبرنگارانی که بیشتر دوست دارند نقد مغرضانه را به کار ببرند قطعا از روی دیدگاه سیاسی و جناحی است و یا با شخص یا اشخاص خاصی غرض و مشکل شخصی دارند و انتقام جویی می کنند.

 

 

 

 

باباخانی رسانه ها و خبرنگاران شهرستان ایجاد شور و نشاط انتخاباتی را در بین مردم خواستار شد و گفت: رسانه ها برای ایجاد انگیزه و شور و نشاط انتخاباتی در بین مردم و جامعه بسیار موثر هستند و می توانند مردم را برای حضور در پای صندوق های رای و مشارکت در برگزاری یک انتخابات سالم تشویق کنند.

 

 

 

 

 

وی تاکید کرد: سایت های خبری و خبرگزاری ها نباید به دنبال تخریب کاندیدای احتمالی در بین مردم باشند چرا که همه کاندیدایی که تایید صلاحیت می شوند برام ما و مردم محترم و قابل احترام هستند.

 

 

 

 

وی تصریح کرد: با توجه به جنگ ها و حساسیت منطقه همه دشمنان ایران منتظر هستند تا ببینند در روز ۷ اسفند ماه چه اتفاقی رخ می دهد و خوشبختانه مشارکت مردم در سالهای گذشته بسیار عالی بوده است و قطعا انتخابات امسال بهتر از گذشته خواهد بود.

 

 

 

 

 

معاون فرماندار بشاگرد در خصوص فرایند انتخابات در شهرستان بشاگرد گفت: در انتخابات پیش رو ۲۵ فرایند داریم که اکثرا الکترونیکی هستند و تنها ۲ فرایند اخذ رای و شمارش آرا به صورت دستی در شهرستان انجام می شوند.

 

 

 

 

 

باباخانی گفت: ۱۰ کمیته تخصصی در شهرستان بشاگرد تشکیل شده است و مهمترین آنها کمیته فناوری اطلاعات است و تمامی امکانات در برگزاری یک انتخابات خوب در حال تکمیل است.

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان