منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۶
شناسه خبر: 341017
گروه :خبر
محمود شهبازی- رفتارنیوز- مستند پس از پرواز- شهدای ایرباس 655

مستند ساز هرمزگانی اظهار بیان کرد: با توجه به اینکه رسانه یکی از عوامل تاثیر گذار در هر جامعه ای می باشد موسسات و مجموعه های فیلم سازی با تلاش در عرصه فرهنگی برای شناساندن اهل بیت(ع) به جهانیان گام بردارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمود شهبازی مستند ساز هرمزگانی در گفتگو با خبرنگار  رفتارنیوز، گفت: همه کار مستند سازی از لحظه ورود درب های حرمین عسکرین(ع) ، استقبال، توزیع در شهر ها، قرار گرفتن در کارگاه ها جهت انجام منبت کاری، معرق کاری و طلا کوبی تا لحظه نصب در سامرا توسط با تیم کاری پنج نفره انجام می شود.

 

وی افزود: تیم اصلی مستند سازی پنج نفره که به کار گردانی بنده، تصویر بردار رهبر امامدادی، صدابردار واحد جمشیدی، بخش تدوین مسلم عنبری و مدیر تولید آمنه شهبازی این مجموعه ساخته خواهد شد.

 

مستند ساز هرمزگانی با اشاره به هدف از ساخت مستند مراحل آماده سازی درب های حرمین اظهار کرد: با توجه به دشمنان اهل بیت انجام می دهند جلب رضایت خداوند،  اهل بیت و به ویژه این دو امام بزرگوار و نشان دادن مشارکت و حضور امت ولایتمدار در این کار ارزشمند  از اهداف ساخت این مستند می باشد.

 

شهبازی این حرکت مردم هرمزگان را در راستای حرکت مدافعان حرم حضرت زینب(س) خواند و بیان کرد: مردم هرمزگان با حضور خود به وهابیت و تکفیری ها نشان دادند که همچون مدافعان حرم که در مقابله گلوله و تانک های آنها ایستاده  و با تمام وجود از حرم دفاع می کنند ما هم در باز سازی از این حرم ها مشارکت می کنیم و از جان و دل مایه می گذاریم.

 

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه رسانه یکی از عوامل تاثیر گذار در هر جامعه ای می باشد موسسات و مجموعه های  فیلم سازی با تلاش در عرصه فرهنگی برای شناساندن  اهل بیت(ع) به جهانیان گام بردارند.

 

 

انتهای پیام/

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است