منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۱
شناسه خبر: 218866
گروه :خبر
13940606000171_PhotoA

سفارت روسیه اعلام کرد که تهران با عبور هواپیماهای کمک رسان روسیه به سوریه از حریم هوایی این کشور موافقت کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «ماکسیم سوسولوف» معاون خبری سفارت روسیه در تهران به خبرگزاری ایتارتاس گفته است که تهران با عبور هواپیماهای کمک رسان روسیه به سوریه از حریم هوایی خود موافقت کرده است.

پیش از این کشورهای یونان و مجارستان تحت فشارهای آمریکا از ورود هواپیماهای کمک رسان روسی به سمت سوریه مخالفت کرده بودند. وزارت خارجه روسیه روز گذشته اعلام کرده بود که مسکو به دنبال استفاده از مسیرهای جایگزین برای ارسال کمکهای خود به دمشق است.

از سوی دیگر به گزارش رویترز، امروز چهارشنبه رسانه‌های روسی خبر دادند که یونان و ایران به مسکو حق استفاده از حریم هوایی این کشورها به منظور انجام پرواز هواپیماهای روسیه به سمت سوریه را دادند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی