منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۵
شناسه خبر: 355148
گروه :خبر
%d8%a7%d9%85%d8%a7%d9%85

خطیب جمعه موقت میناب با بیان اینکه رزمنده های دفاع مقدس را استوانه های امنیتی جامعه هستند گفت: رزمنده های دفاع مقدس نباید مورد بی مهری های سیاسی قرار گیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از خبرنگار میناب جنوب ،حجت الاسلام و المسلمین حسن زارعی امام جمعه موقت میناب در خطبه های نماز جمعه امروز در جمع نمازگزاران مینابی گفت: بسیج مظهر عظمت و شکوه در عرصه های جهادی و امنیت در منطقه است.

امام جمعه موقت میناب بیان داشت: سعادتمندی و امنیت جهان امروز مرهون جانفشانی و مجاهدت های شهید فهمیده های عرصه ایثار و مقاومت است و فرهنگ شهید فهمیده ها باید به نسل جوان و امروز جامعه دینی متبلور و پربارتر انتقال یابد.

حجت الاسلام زارعی رزمنده های دفاع مقدس را استوانه های امنیتی جامعه و از ارزشمند ترین چهره های صحنه های ایثار و مقاومت دانست و تصریح کرد: بی مهری به چهره های دفاع مقدس ناشکری به نعمات خداوندی در جامعه است و نباید در بازی های سیاسی چهره های ماندگار دفاع مقدس مورد بی مهری سیاسی قرار گیرند.

وی با اشارعه به شایعه هایی مبنی بر حذف درس زندگی شهید فهمیده از کتب درسی افزود: حذف درس شهید فهمیده بعنوان یک عنصرترویج کننده شهادت طلبی کار اشتباهی است و باید در یک اقدام فوری از سوی متولیان تعلیم و تربیت  اصلاح شود.

وی ترویج فرهنگ جهاد و شهادت به نسل امروز از اهداف مهم اقشار فرهنگی جامعه دانست و بیان داشت: متولیان تعلیم و تربیت هر گونه اهدافی را که منجر به  زدودن و کمرنگ نمودن فرهنگ جهاد و شهادت در جامعه  می شود با هوشمندی و رصد کامل بر موضوع جهت خنثی سازی اهداف شوم دشمن بعنوان یک رزمنده در جبهه فرهنگی اقدام کنند.

حجت الاسلام زارعی قوی شدن به تجهیزات ایمان و روحیه شهادت طلبی و جهادی را از اصول امنیت داخلی و عزتمندی در چهارچوب شعائر دینی در برابر تهاجم های دشمن در عرصه های مختلف برشمرد و  اظهار داشت: روحیه شهادت طلبی و جهادی توان قدرتی و حمایتی ملت در مقابله با استکبار است.

خطیب جمعه موقت میناب با اشاره به روز بازنشسته ها گفت: بازنشسته ها بعنوان اهرم و اصول عملیاتی بهترین تجربه علمی و راهبردی برای عرصه کار و تلاش در جامعه هستند.

وی با بیان اینکه فرهنگ بسیجی اصول عقیدتی و آرمانی جهان اسلام است اذعان داشت: تا یوم الهذا به عظمت و عزت این ملت  امروز ایران اسلامی  به جهت داشتن روحیه بسیجی و ملی در دنیا پیدا نشده است.

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است