منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۰
شناسه خبر: 274200
گروه :خبر
IMG_2095

فرمانده سپاه ناحیه قشم گفت : این رزمایش باهدف ارتقا قدرت دفاعی برای حفظ و حراست از انقلاب با حضور بسیجیان جزیره هرمز و قشم از هشتم بهمن ماه به مدت دو روز در حال برگزاری می باشد .

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری قشم آزاد ، حمید ماندگاری با اشاره به ویژگی‌های اعضای گردان بیت‌المقدس گفت: نیروهای بسیجی عضو دسته‌های واکنش سریع افرادی با توانایی جسمی و حرکتی بالا بوده که با حفظ آمادگی جسمانی و روحی به مقابله با تهدیدات دشمن می‌پردازند.

 

وی بیان داشت: تشکیل دسته‌های واکنش سریع در پایگاه‌های مقاومت آمادگی لازم نیروهای بسیجی را جهت مأموریت‌های خاص و محوله حفظ می‌کند.

 

وی بیان داشت: حفظ آمادگی بسیج مردمی باتوجه به وجود استکبار جهانی در مقطع کنونی ضروری است و از آنجایی که بعد از پیروزی شکوهمند‌ انقلاب اسلامی تمامی چشم‌های طمع دشمنان و مستکبران عالم به این کشوردوخته شده، غفلت از دشمن باعث سوء استفاده آنان و وارد آمدن ضرباتی بر پیکره انقلاب خواهد بود.

 

فرمانده سپاه ناحیه قشم گفت: دفاع از کوی و برزن و مقابله با تهدیدات دفاعی و امنیتی مهمترین مأموریت گردان‌های بیت‌المقدس بوده که با اجرای رزمایش‌ها و فراخوانی‌های مختلف در سطح نواحی انجام می‌پذیرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است