منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۴
شناسه خبر: 287524
گروه :خبر
13940518000143_PhotoA

مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از آغاز رزرو اینترنتی ستادهای اسکان نوروزی فرهنگیان از ۹ اسفند خبر داد و میانگین هزینه یک شب اقامت را ۲۰ هزار تومان عنوان کرد.

 به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، فرشید سیاری مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان برای تعطیلات نوروز از چه زمانی شروع به فعالیت می‌کند؟»، اظهار داشت: ثبت نام اینترنتی ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان از 9 اسفند آغاز می‌شود و تا 25 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: حداقل 20 درصد از فضاهای اسکان نوروزی از طریق ثبت‌نام اینترنتی قابل رزرو خواهد بود و افرادی که امکان ثبت‌نام اینترنتی ندارند می‌توانند حضوری و پس از آخرین روز فعالیت مدارس در اسفند ماه به ستادهای اسکان مراجعه کنند.

سیاری در خصوص میزان فضاهایی که در نوروز به فرهنگیان خدمت رسانی می‌کند، خاطرنشان کرد: حدود 10 هزار مدرسه و 100 هزار کلاس درس در ایام تعطیلات نوروز به فرهنگیان خدمت رسانی می‌کنند.

مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه مدارس و کلاس‌های درس دارای درجه بندی در خصوص خدمت رسانی هستند، گفت: امسال ضمن خدمت رسانی مطلوب به فرهنگیان، تعرفه‌های اسکان نوروزی هیچ تغییری نسبت به گذشته ندارد.

وی گفت: میانگین هزینه‌ای که بابت یک شب اقامت در ستادهای اسکان نوروزی از فرهنگیان دریافت می‌شود، 20 هزار تومان است.

سیاری تصریح کرد: بیمه حوادث و مسئولیت مدنی برای عوامل اجرایی و مهمانان به شکل متمرکز پیش بینی شده است و سعی کردیم با نوسازی تجهیزات امکانات مناسبی در اختیار فرهنگیان قرار دهیم.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است