منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۷
شناسه خبر: 272791
گروه :خبر
245191617716618118219236869794124521221

جنبش دانشجویی،جریان حزب اللهی و جوان انقلابی نه تنها سکوت را روا نمی داند بلکه محکم و استوار پای بیرق انقلاب ایستاده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ از دستاوردهای دیپلماسی لبخند در منطقه،گفتنی‌ها بسیارند و مجال پیش رو اندک…

از برخورد “منفعلانه”دولت در پیگیری پرونده متجاوزان به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده که بگذریم، سکوت این دیپلماسی در حادثه سقوط جرثقیل و جان باختن تنی چند از حجاج ایرانی را چه کنیم؟! از این حادثه هم فعلا عبور می‌کنیم؛ دیپلماسی “التماس مآبانه” دولت در پیگیری فاجعه منا و جان باختن صدها حاجی مظلوم ایرانی را کجای دل بگذاریم؟!

وقتی در بنیان های فکری رئیس دولت و مسئولان دستگاه دیپلماسی،”استکبارستیزی”جای خود را به”تنش زدایی”می دهد و جای “تولی و تبری” با مفهوم انحرافی”اسلام رحمانی”که باز تعریف اسلام آمریکایی است، عوض می‌شود،چه می‌شود گفت؟!

پرواضح است که نتیجه چنین دیدگاهی می‌شود پیام جناب پرزیدنت درباره اعدام شیخ نمر.
ایشان التفات می‌نماید و چند خطی در باب زشتی کار سعودی‌ها می‌نویسد و از طرف دیگر به بهانه محکومیت حمله به سفارت عربستان چندین برابر قلم بر کاغذ میراند و راه را برای حمله به جریان حزب اللهی کشور باز می‌کند.

این در حالی است که اولین لحظات حمله به سفارت، تشکل‌های انقلابی و جوانان حزب اللهی از این کار برائت جستند و عاملان اصلی آن را افرادی نفوذی و در پوشش انقلابی دانستند، اما پیام جناب روحانی کار خود را کرده بود و بستر لازم را برای انحراف افکار عمومی از ضعف دستگاه دیپلماسی در برخورد انقلابی با دشمنان فراهم آورده بود.

ایضا فضای لازم را برای تجدیدنظر طلبان فراهم آورده بود تا با برچسب زدن به جریان حزب اللهی کشور و متهم کردن آنان به تندروی از این نمد برای خود کلاهی ببافند این روند ناصواب تا جایی ادامه داشت که رهبر معظم انقلاب شخصا از مظلومیت جریان انقلابی کشور حمایت کردند و فرمودند:”برخی دائما کلمه تندروها را تکرار می کنند که منظور آن ها جریان مومن و حزب اللهی است، در حالیکه نباید جوان انقلابی و حزب اللهی را متهم به تندروی کرد زیرا این جوانان با اخلاصی تمام و با همه وجود در میدان حاضرند و هرگاه دفاع از مرزها و دفاع از هویت ملی لازم باشد، وسط میدان هستند… عقل و فهم همین جوانان انقلابی و حزب اللهی و تحلیل آنان در مورد مسایل در موارد زیادی از برخی بزرگترها بهتر است…”

اکنون که چند صباحی از این جریان میگذرد، با دستگیری عاملان حمله به سفارت عربستان به ویژه سرکرده خارج نشین آنان که از اعضای سابق دفتر تحکیم وحدت بوده(حجت الاسلام اژه ای،سخنگوی قوه قضاییه،۹۴/۱۱/۴)و پس از آوردن به ایران دستگیر شده، سکه این واقعه روی دیگر خود را به همگان نشان داده و دم خروس تجدید نظر طلبان در حمله به سفارت عربستان بیرون زده است!

حالا بیش از پیش معلوم می شود تندرو کیست! سر دسته عاملان حمله به سفارت عربستان زاییده جریان تجدید نظر طلب و همان کسانی است که جناب روحانی برای دفاع تمام قد از آنان و برچسب زدن به جریان حزب اللهی کشور از هیچ کوششی دریغ نکرد.

سردسته مسببین حمله به سفارت عربستان زاییده همان جریانی است که فتنه های۷۸ و ۸۸ را رقم زدند و سرمایه صهیونیستها و پیاده نظام دشمنان در داخل شدند.

اینجاست که”نفوذ ظریفانه” یک عضو سابق دفتر تحکیم وحدت از خارج به داخل کشور و انفعال دستگاه دیپلماسی فاجعه می‌آفریند و ورق را در موضوع اخیر به نفع دشمنان بر میگرداند!

لذا جنبش دانشجویی،جریان حزب اللهی و جوان انقلابی نه تنها سکوت را روا نمی داند بلکه محکم و استوار پای بیرق انقلاب ایستاده است.

از دستگاه دیپلماسی علت انفعال در برابر نفوذ دشمن را مطالبه میکند؟!

از رییس جمهور چرایی تکمیل پازل دشمن را؟!

و از دستگاه قضا محاکمه سریع و صریح تندروهای تجدیدنظرطلب و طرفداران آن ها را؟!

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر