منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۴
شناسه خبر: 227946
گروه :خبر
1f888ab2195bda26d5e4e8f0deccb691

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس با انتقاد از برخی اظهار نظر های غیر منطقی مسئولین دولتی گفت: بعضی ها به دنبال تعویض جایگاه والا ی مقام زن و خانواده با جایگاه سخیف وغیر ارزشی دیگری که ریشه در تفکرات اومانیستی غربی دارد هستند.

سیما رهگشای ، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز ، بیان داشت: زن در جامعه اسلامی نماد عفاف ، حجاب ، حیا و نجابت است و وظیفه مسئولین و دست اندرکاران امور زنان در یک جامعه اسلامی حفظ شان وجایگاه ویژه انسانی او و تقویت و توانمند سازی زنان جامعه برای ایفای نقش محوری او در خانواده یعنی مادری و همسری است.

 

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد بندرعباس افزود: اما در این میان گاه دستهای پیدا و پنهان رخ می نماید و صداهای نابهنجاری به گوش می رسد که گویا می خواهد این جایگاه والا را که ریشه در آموزه های دینی ما دارد با جایگاههای سخیف و غیر ارزشی دیگری که ریشه در تفکرات اومانیستی غربی درباره زنان دارد تعویض کند.

 

 

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس خاطرنشان کرد: سخنان شهیندخت مولاوردی معاون ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده مبنی بر تصویب طرحی که عدم نیاز زنان را به اجازه از همسرانشان برای مسافرت به خارج از کشور ممکن می سازد جامعه ایمانی زنان را دچار نگرانی کرده است.

 

این استاد فقه و حقوق بیان کرد:بخصوص که مراجع عالیقدر جهان تشیع حضرت آیت الله سبحانی نیز در این زمینه عکس العمل نشان داده واینگونه اظهارات را مورد انتقاد قرار داده اند.

 

وی ادامه داد: البته خانم مولاوردی سابقا مطالبی را درباره لزوم حضور زنان در ورزشگاهها وغیر عاقلانه خواندن بیش از 1 یا 2 فرزند علی رغم توصیه ها و تاکیدهای مکرر مقام معظم رهبری بر فرزند آوری بیان کرده اند که نشان از تفکرات غیر اسلامی ایشان در امور زنان است.

 

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند