منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۷
شناسه خبر: 322931
گروه :خبر
767574

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: ما در گذشته گفته بودیم مجلس خبرگان پنجم اگر انقلابی تر از چهار خبرگان دیگر نباشد کمتر نیست و امروز این تحلیل با رای بالای آیت الله جنتی تحقق پیدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ امروز مراسم انتخابات هیات رئیسه مجلس خبرگان برگزار شد که آیت الله احمد جنتی از 86 رأی ماخوذه با کسب 51 رأی به عنوان رئیس مجلس خبرگان رهبری انتخاب شد و آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی با 65 رای و آیت‌الله سید محمود هاشمی شاهرودی با 63 رای نواب رئیس مجلس خبرگان رهبری شدند.

همچنین آیت‌ الله دری‌نجف آبادی 49 و آیت‌الله احمد خاتمی با 56 رای به مدت 2 سال به عنوان منشی‌های هیئت رییسه خبرگان انتخاب شدند.

در همین رابطه آیت الله سید احمد خاتمی گفت: ما در گذشته گفته بودیم مجلس خبرگان پنجم اگر انقلابی تر از چهار خبرگان دیگر نباشد کمتر نیست.

 

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه تصریح کرد: امروز این تحلیل تحقق پیدا کرد و رای بالای آیت الله جنتی با کسب 51 رای از 86 رای ماخوذه گویای همین انقلابی بودن مجلس خبرگان رهبری است.

 

خاتمی عنوان کرد: ترکیب نواب رئیس ، منشی ها و کار پرداز ها هم گویای انقلابی ماندن مجلس خبرگان رهبری است و این مسئله مسئولیت خبرگان رهبری را بیشتر می کند تا بتوانند در این عرصه در این مقطع شعله پر فروغ انقلاب و انقلابی بودن را هم چنان پر فروغ نگه دارند.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: در جلسه امروز بنده را به عنوان کاندیدای نائب رئیسی انتخاب کردند و من به احترام بزرگان از نائب رئیسی انصراف دادم و به عنوان منشی کاندید شدم که با 56 رای به همراه آیت الله دری نجف آبادی به عنوان منشی برگزیده شدم.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است