منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۳
شناسه خبر: 295620
گروه :خبر
484366_647

تیم تخصصی آموزشگاه زبان راه فردا از شهرستان بستک به کنفرانس بین المللی ترکیه راه یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری جهانگیریه، عبدالرحیم مقیمی مدیر آموزشگاه زبان راه فردا در بستک به منظور شرکت و ارائه مقاله در کنفرانس بین المللی علوم رفتاری و مطالعات اجتماعی عازم ترکیه خواهد بود.

 

در پی پیچیدگی بی سابقه و چالش های وجودی انسان در دنیای مدرن، این کنفرانس در سطح عالی با هدف گرد آوردن جامعه محققان، پژوهشگران برتر بین المللی و اساتید دانشگاهی به منظور تبادل و به اشتراک گذاری تجارب و ارائه مقالات صورت خواهد گرفت.

 

نکته قابل توجه اینکه باری دیگر از بستک و از آموزشگاه راه فردا، تنها آموزشگاه تخصصی زبان در سطح شهرستان بستک، محققان و پژوهشگرانی را در عرصه های بین المللی خواهیم دید.

 

چندی پیش بود که خبر پذیرفته شدن مقاله عبدالرحیم مقیمی در کنفرانس بین المللی دبی نیز منتشر شد که با واکنش های مثبت و تبریکات فراوانی از سوی مسئولین و مردم همراه بود.

 

قابل ذکر است که تیم تخصصی آموزشگاه زبان راه فردا با همراهی آکادمی زبان شمیم ارغوان شیراز متشکل از آقایان عبدالرحیم مقیمی و سرکار خانم حلیمه محمد محمودی از بستک و دکتر امین مرزبان و دکتر افروز مرزبان از شیراز جهت شرکت و ارائه مقاله در کنفرانس بین المللی علوم رفتاری و مطالعات اجتماعی در تاریخ 24 اسفندماه عازم استانبول ترکیه خواهند بود.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی