منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۳
شناسه خبر: 365385
گروه :خبر
img_3156

فرماندار شهرستان سیریک عنوان کرد: یقینا راه و روش نهضت امام خمینی (ره) در پیروزی بر جهان استکبار از مکتب امام حسین (ع) بود و فقط می شود با این نهضت و مکتب اسلام و انقلاب را هم از خطر دشمنان مصون داشت و هم قطار توسعه و شتابان موفقیت و هدایت اسلام و ملت را به مقصد اصلی هدایت کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، میر مرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان سیریک اظهار کرد: مبارزه با استکبار و استعمار  در وجود مردم مسلمان و متدین ایران اسلامی پیوندی ناگسستنی دارد و تا ظلم و نا عدالتی و زورگویی بر علیه ملت قهرمان و سرافراز ایران و حتی مردم مظلوم و آزادی خواه باشد این راه با صلابت و قدرت ادامه دارد.

وی افزود: تاریخ انقلاب شکوهمند نظام مقدس جمهوری اسلامی از بدو شکل گیری  تا کنون  رخدادادهای مهمی در آن شکل گرفته و همواره دشمنان نظام و اسلام سعی می کنند با ایجاد موانع سخت و فشرده  راه توسعه و پیشرفت مردم ایران را مسدود و متوقف نمایند.

این مسئول اذعان کرد:  تاریخ معاصر ایران اسلامی نشان از اهمیت 13 آبان ماه برای نظام مقدس جمهوری انقلاب اسلامی دارد  رخدادی که دومین انقلاب بزرگ بعد از پیروزی شکوهمند نظام است و فرزندان برومند و شجاع خمینی کبیر با دستانی خالی اما اراده هایی قوی و راسخ ترفندها و دسیسه های امریکای جنایتکار را نقش بر آب ساختند.

فرماندار شهرستان سیریک ابراز کرد: بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  حضرت امام (ره) مبارزه با استکبار را احساس خوشحالی و شعف می دانست و علاوه بر عمل به وظیفه شرعی و انسانی آنرا جهاد در راه خدا و مبارزه با شیطان می پنداشت.

ایزدی پور خاطرنشان کرد: امام با فرزندان داخل گهور  و توکل و ایمان به قدرت لایزال الهی و بهرمندی از توسل به ائمه اطهار (ع) نظام 2500 ساله شاهنشاهی  را سرنگون کرد و همه قدرت های جهان استکبار  را مات و متحیر ساخت و نشان داد که ایمان قلبی به خداوند متعال راه و رمز رسیدن به همه موفقیت ها و بزرگی است.

این مسئول یادآور شد: 13 آبان ماه که به نوعی دومین انقلاب بزرگ نظام است سه حادثه مهم و سرنوشت ساز  در سال 1342 بعد از سه دهه که لایحه ننگین کاپیتولاسیون که سند بردگی ملت ایران در مقابل مستشاران امریکایی و خارجی ،  13 آبان ماه 1343 که با دستگیری امام و انتقال به تهران و تبعید به ترکیه  و 13 آبان ماه 1358 که تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام صورت گرفت و بسیاری از دانشجویان  دانش آموز توسط مزدوران نظام شاهنشاهی به شهادت رسیدند.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک اضافه کرد:  منشا و اساس همه بیداری ها و شجاعت های ملت های گشورهای مختلف مسلمان و غیر مسلمان در دنیا بر گرفته از جنبش آزادی خواه و انقلابی ملی مردم ایران است که امروز جهان استکبار به شدت احساس ترس و نگرانی می کند و خواستار نابودی و مقابل با تفکرات و حرکت های آزادی خواه مردمی است.

ایزدی پور تصریح کرد: امروز یکی از وظایف و رسالت های اصلی و مهم شما دانش آموزان برای کمک به نظام و انقلاب و تو دهنی زدن به جهان استکبار  تلاش و مجاهدت علمی همراه با معنویت و بصیرت افزایی است که این بزرگترین تیر بر قلب و چشم دشمنان است و رمز موفقیت و پیشرفت کشور و شما آیندگان جامعه در گرو آنهاست.

همزمان با سراسر کشور و استان هرمزگان مراسم راهپیمایی 13 آبان ماه با حضور پرشور و گسترده دانش آموزان ، دانشجویان ، مردم، بسیجیان ، اصناف و بازاریان ،تجار ، صیادان ، فرهنگیان، اساتید و مسئولان از چهار راه انقلاب تا مسجد جامع فکری شهر بندر سیریک به مسافت 2 کیلومتر با سر داد شعارهایی مرگ بر استکبار، مرگ بر امریکا و اسراییل برگزار شد.

 

انتهای پیام/ق

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *




تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت