منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۵
شناسه خبر: 371643
گروه :خبر
img_7348-346x256

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس ما تنها بخشی از مبارزه مردم ایران بود، اظهار کرد: حضور مردم در تشییع شهدا نشانگر این پیام است که راه شهدا ادامه دارد و ما هنوز هم در صف دفاع از این انقلاب و کشور هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سردار رضا ترابی، فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در مراسم تشییع شهدای گمنام در بندرعباس ضمن عرض تسلیت به مناسبت رحلت پیامبر اکرم و شهادت امام حسن(ع) گفت: خداوند را شاکریم که این نعمت را به مردم استان هرمزگان عطا نمود که از روز شنبه پذیرای قدوم مبارک 10 تن از شهدای گمنام دفاع مقدس در استان باشیم، این نعمت بزرگی است که فضای استانمان به عطر خوش یاران باوفای امام خمینی (ره) عطرآگین شود.

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان اظهار کرد: مردم شریف استان هرمزگان در این مدت با حضور باشکوه خود در تشییع پیکر شهدا از پارسیان، بندرلنگه، بندر کنگ، جزیره لاوان و فارور، میناب و امروز هم در بندرعباس این پیام را به دشمنان این مرز و بوم انتقال می دهند که هشت سال دفاع مقدس ما تنها بخشی از مبارزه مردم خوب ایران بود و همچنان این مبارزه ادامه دارد و تا جایی که رهبر عزیزمان فرمایش داشته باشند تمام مردم ایران از زن و مرد آماده اند تا جانشان را نثار اسلام و ایران نمایند.

 

سردار ترابی با اشاره به حادثه تروریستی سامرا تصریح کرد: در حوادث تروریستی اخیر که درکشور عراق اتفاق افتاد تعدادی از همشهریان خودمان نیز به شهادت رسیدند، دشمن به دنبال حضور کمتر شیعیان در شهر سامرا بود اما مردم شجاع ایران و سایر شیعیان با اقتدار و با صلابت و از روی آگاهی و بصیرت خود با حضور گسترده در شهر سامرا نقشه های پست فطرتانه دشمن را نقش بر آب نمود و بار دیگر مشت محکمی بر دهان دشمنان شیعه کوبیده شد.

 

وی خاطرنشان کرد: مردم ایران به خوبی قدر شهدا را دانسته و با حضور خود در تشییع شهدا این پیام را می دهند که شهدای عزیز، راهتان ادامه دارد و ما هنوز هم در صف دفاع از این انقلاب و کشور هستیم و امام خامنه ای را تنها نخواهیم گذاشت و تا جانی در تن داریم پشتیبان ولی فقیه خود خواهیم بود و از ایران اسلامی دفاع می نماییم.

 

انتهای پیام/ت

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت