منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۶
شناسه خبر: 328240
گروه :خبر
سیاری

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت:راه حل مقابله با تهدیدات در جنگ نرم، داشتن بصیرت دینی و انقلابی است که با برگزاری جلسات و محافل انس با قران به دست می آید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مکران نیوز ؛امیر دریادار حبیب الله فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه مراسم محفل انس با قرآن کریم منطقه دوم دریایی ولایت جاسک در گفتگو با خبرنگاران گفت: بر اساس تدابیر و منویات فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر آمادگی نیروهای مسلح در هر مقطع زمان و برای مقابله با هرگونه تهدید با هر شدت و قدرت، بایستی با آمادگی کامل در راستای اجرایی شدن این تدابیر روشنگرانه از هیچ کوششی فروگذار نکنیم و اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را بالا ببریم.

 

وی افزود: دشمن با تمام توان شبیخون زده برای اینکه فرهنگ ما را در مسیری که می خواهد قرار دهد و می خواهد با شبیخون فرهنگی زندگی ما را تغییر دهد.

 

امیر سیاری با اشاره به اینکه تدبیر مقام معظم رهبری مبنی بر توسعه برنامه انس با قرآن است گفت:این فرمایشات برای این است که همه از قرآن استفاده کرده و درآ ن تدبر کنند و قرآن را سرلوحه زندگی و کار خود قرار دهند.

 

وی ادامه داد:رهبر فرزانه انقلاب توان دفاعی را دو قسمت کرده است یکی آمادگی نظامی و دیگری ارتقاء سطح معنویت بر همین اساس آشنایی با معارف قرآن در ارتقاء سطح معنویت اثراتی دارد که قابلیت و توان دفاعی – نظامی را بالا می برد.

 

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت:یکی از آثار بسیار ارزشی  و مهمی که آشنایی با مبانی قرآن با نیروهای مسلح در بر دارد این است که کارکنان نیروهای مسلح از لحاظ ایمان و معنویت بسیار ارتقاء پیدا می کنند و ارتقاء سطح معنویت و ایمان در کارکنان نیروهای مسلح یکی از مولفه های توان رزمی است.

 

وی اضافه کرد: اگرکارکنان و خانواده هایشان در بحث معارف قرآن آشنا شوند قطعا جامعه ای سالم و با توان رزمی بالا خواهیم داشت.

 

امیر سیاری خاطر نشان کرد:تلاش می کنیم در ماه مبارک رمضان که ماه خودسازی محفل انس با قرآن را در تمام مناطق نیروی دریایی برگزار کنیم.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور