منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۱۹
شناسه خبر: 370114
گروه :خبر
%d8%ad%d8%b3%d9%86-%d9%86%da%a9%d9%88%db%8c%db%8c

جانشین ناحیه سپاه بشاگرد گفت: کسی که حاضر است جانش را برای انقلاب بدهد در مسیر کارآفرینی به سمت خطر می رود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سروان حسن نکوئی زاده جانشین ناحیه سپاه شهرستان بشاگرد در گفتگو با خبرنگار بشاگرد نیوز با بیان اینکه بایددر عرصه های مختلف با توجه به آرمان های امام و انقلاب و رهبر معظم انقلاب اسلامی در آن مسیر قدم برداریم گفت:چنانچه اگر دنبال برپایی حکومت واقعی اسلامی هستیم باید براساس تعالیم الهی عمل کنیم.

وی اظهار کرد: دلسوزان این انقلاب همه وارد عرصه شده اند، زن و مرد، جوان و پیر، هر کسی با داشته های خود وارد عرصه شده است، چه با قلم، فکر، صدا، فرهنگ و ثروت و.. برای یاری دادن به انقلاب استفاده شده است.

جانشین سپاه بشاگرد به جنگ نرم فرهنگی دشمن اشاره کرد و گفت: دشمن برای اینکه ما الگو نشویم، زن ما منشأ تحول نشود، چه در تربیت و چه در اداره خانواده، زن کالای مصرفی باشد و تبدیل به عامل اسراف و شکست جامعه شود، کارهای بسیاری را به خصوص در زمینه فرهنگی انجام داده است.

حسن نکوئی زاده تاکید کرد: بسیجی و تفکر بسیجی از طعنه، اخم و تعریف و غیره واهمه ای ندارد و به کار خود ادامه می دهد، این روحیه بسیجی از تک تک افراد شروع می شود.

جانشین فرمانده سپاه بشاگرد افزود: خیلی از افراد برای شروع کار می ترسند در حالی که تفکر بسیجی این است که می داند جلوی پایش مین هست و می رود و شهادت را انتخاب می کند. می داند در عرصه تولید مانع زیاد هست اما چون آرمان دارد ادامه می دهد. کسی که حاضر است جانش را برای انقلاب بدهد در مسیر کارآفرینی به سمت خطر می رود.

وی گفت: دشمن می خواهد انقلاب ما را ناکارآمد معرفی کند. بسیجی به دنبال خطر می رود، در درون خطر می رود تا به آرمان های امام راحل کمک کند.

سروان نکوئی زاده در ادامه گفت: تفکر انقلابی ما در بسیج، اقدام به موقع بوده است، بسیجیان با فرمان امام وارد عرصه شدند. امروز هم همین است در عرصه های اقتصادی با داشته های اندک خود شروع کردیم.

وی در پایان گفت: نیروهای ضد انقلاب می خواهد ما را ناکارآمد نشان دهد اما بسیج براساس اقدام به موقع همیشه در صحنه بوده و خواهد بود.

 

انتهای پیام/ م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد آمریکا با نقض برجام بار دیگر دشمنی خود با ایران را اثبات کرد / استکبار بداند که برجام برای ما مقدس نیست/ وادادگی دولت با عزت انقلاب اسلامی سازگاری ندارد اگر برجام را نقض کنند آن را به آتش می کشیم/ تربیت دانشجوی انقلابی در دانشگاه ها یک ضرورت است افزایش ۲۰ درصدی سهم حمل و نقل ریلی/ رشد ۸۲ درصدی تخلیه و بارگیری کانتینری در هرمزگان شهدا مدافعان همیشگی انقلاب اسلامی ایران هستند/ حضور شهیدان گمنام در سواحل نیلگون خلیج فارس نشان دهنده ثبات و امنیت است