منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۲
شناسه خبر: 229138
گروه :خبر
image367332

اخیراً کانال هایی در تلگرام برای وارد کردن اتهامات واهی به رقبای اصلاح طلبان در انتخابات راه اندازی شده است؛ این کانال ها با هدف خارج کردن اصولگرایان از دور رقابت و با طرح اتهامات واهی اخلاقی و مالی فعالیت می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ چندی است تلگرام قابلیت جدیدی را به نرم افزار خود اضافه کرده است که طی آن یک کاربر می تواند تا تعداد زیادی مخاطب خود را عضو یک گروه کرده بدون اینکه هر یک از کاربران امکان مشاهده دیگری را داشته باشند.

 

در همین راستا اصلاح طلبان نیز از این امکان جدید در تلگرام نهایت استفاده را برده و دست به فعالیت‌های انتخاباتی زده اند.

 

اخیراً کانال هایی در تلگرام برای وارد کردن اتهامات واهی به رقبای اصلاح طلبان در انتخابات راه اندازی شده است؛ این کانال ها با هدف خارج کردن اصولگرایان از دور رقابت و با طرح اتهامات واهی اخلاقی و مالی فعالیت می‌کنند.

 

این اتهامات که پیش تر نیز مطرح شده بود، در حد شایعه بوده و طی سال های گذشته با ورود قوه قضائیه به این شایعات، در نهایت رأی به تبرئه این افراد داده شده است.

 

آنچه که مشخص است این کانال ها که از سوی اصلاح طلبان اداره می شوند با اهداف انتخاباتی به بازپخش شایعاتی درباره اصولگرایان دست زده اند تا جو مردمی را علیه آنها گسترش بدهند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است