منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۱۲
شناسه خبر: 246379
گروه :خبر
Hormozgani2
 

نائب رئیس موسسه خیریه هرمزگان خبر داد:

راه اندازی نمایشگاه صنایع دستی به نفع کودکان و زنان بی سرپرست

رئیس موسسه خیریه خانه آرزوهای آبی از راه‌اندازی نمایشگاه بزرگ صنایع دستی در محل نمایشگاه دائمی سه راه جانباز خبر داد و گفت : این نمایشگاه با اهداف خیریه به نفع کودکان و زنان بی‌سرپرست از 5تا 8 آذرماه راه‌اندازی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، محسن بختیار نائب ، رئیس موسسه خیریه خانه آرزوهای آبی هرمزگان در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده با بیان اینکه راه اندازی یک غرفه صنایع دستی ثابت و همیشگی در محل نمایشگاه های دائمی یکی از هدف های موسسه خیریه بود ، اظهار کرد : با توجه به اینکه کارگاه تولید صنایع دستی موسسه خیریه در حال راه اندازی است که این کارگاه برای فروش تولیدات مددجویان است.
وی افزود : برخی از مددجویان در این زمینه آموزش دیده اند و بخشی هم در حال آموزش هستند و نیاز است که غرفه هایی دائمی را  برای فروش تولیدات مددجویان راه اندازی کنیم .

این هنرمند هرمزگانی اظهار کرد: در این نمایشگاه نیز تنوع زیادی به لحاظ شکلی و قیمتی وجود دارد و در زمینه های محرق ساقه گندم، معرق مس و چوب، مجسمه های پلی استر، نقطه کوبی، طرح های انتزاعی، تابلوهای ویترای، طراحی بر روی ظروف، چرم، صدف، آیینه و سنگ های قیمتی اثرهای متفاوتی به نمایش گذاشته می شود.

بختیار با بیان اینکه جامعه هدف و قشری که موسسه خیریه خانه آرزوهای آبی هرمزگان روی آن تمرکز کرده زنان و کودکان بی سرپرست هستند ؛ تصریح کرد:  با توجه به اینکه صنایع دستی کاری که این قشر توانمندی های لازم برای انجام آن را دارند جزو اولویت های برنامه ما قرار گرفته است.

وی  با اشاره به اینکه هدف موسسه خیریه خانه آرزوهای آبی را کمک های مقطعی و جیره خوار پروری نیست ،بیان کرد :کلاس های روانشناسی و نوبت های مشاوره ای برای مددجویان برگزار می کنیم تا آمادگی ذهنی برای اشتغال و در نهایت استقلال در آنها به وجود آید.
نائب رئیس موسسه خیریه خانه آرزوهای آبی بیان کرد : تلاش داریم کارهای صنایع دستی به مددجویان آموزش دهیم و به نوعی کار بدیع و جذابی باشد که مورد استقبال مردم قرار بگیرد و در این زمینه در حال رای زنی هستیم تا از طراحان خوب استفاده کنیم و در آینده نزدیک عروسک های کودکان بی سرپرست با طراحی و انحصاری است  را به بازار عرصه کنیم.
این هنرمند هرمزگانی  ادامه داد: برای تمام امور جاری در این موسسه برنامه ریزی و هدف گذاری داریم که با حمایت مسئولان و دیگر هنرمندان و مردم استان بتوانیم در راستای اشتغال و استقلال قشر زنان و کودکان بی سرپرست گام های موثری برداریم .

بختیار ضمن امیدواری از استقبال مردم هنر دوست هرمزگان از نمایشگاه بزرگ صنایع دستی در محل نمایشگاه دائمی  سه راه جانباز ، اظهار کرد : جمعه 5 آذرماه روز اول افتتاحیه نمایشگاه بزرگ صنایع دستی  موسسه خیریه خانه آرزوهای آبی است و از تمام مردم خوب هرمزگان دعوت می کنیم که با خرید از غرقه صنایع دستی موسسه خیریه به ما محلق شوند.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است