منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۵
شناسه خبر: 364423
گروه :خبر
7

مدیر موکب هئیت عاشقان ثارالله هرمزگان در مرز شلمچه اظهار کرد: ارائه بهترین خدمات و اسکان با پذیرایی ۲ هزار نفر برای ناهار شام و هزار نفر صبحانه از برنامه های موکب عاشقان ثارالله هرمزگان در مرز شلمچه است.

مجیدباقرزاده، مدیر موکب هئیت عاشقان ثارالله هرمزگان در مرز شلمچه در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به دومین سال برپایی این موکب در مرز شلمچه گفت: حدود یک ماه است در برپایی موکب مشغول به فعالیت هستیم و فضای موکب به ارتفاع یک متر و بیست سانتی متر به ابعاد ۱۰ هزار مترمربع است.

وی با بیان اینکه انتقال وسایل مورد نیاز برای راه اندازی موکب از خیرین و از استان خوزستان استفاده می شود، افزود: با توجه به اینکه سال گذشته برای ۲۵۰ نفر پذیرایی تدارک می شد اما امسال با برنامه ریزی و مجهز نمودن موکب نسبت به سال گذشته ظرفیت پذیرایی دوبرابر و برای ۵۰۰ تا ۷۰۰ نفر پذیرایی در طول روز آماده ارائه و خدمت رسانی به زائران است .

مدیر موکب هئیت عاشقان ثارالله هرمزگان در مرز شلمچه اظهار کرد :پذیرایی ۲ هزار نفر برای ناهار شام و هزار نفر صبحانه از برنامه های موکب عاشقان ثارالله هرمزگان در مرز شلمچه است.

وی افزود:هم اکنون درحال برپایی موکب در علم نمودن داربست ها و سالن پذیرایی برای خواهران و برادان بین موکب های استان فارس و شهرستان امیدیه قرار دارد و 25 نفرمشغول به فعالیت هستند و خادمین موکب از ظرفیت های مردمی استفاده شده است.

باقرزاده بیان کرد: تهیه غذا برای زائران از نذوراتی است ک جمع آوری شده و باتوجه به اقلام موجود، در تهیه غذاها برنامه ریزی شده است اما سال گذشته با توجه به اینکه زائران به صورت عبوری بودند و مستقر نمی شدند غذا هایی که تهیه می شد یک نمونه بود.

مدیر موکب هئیت عاشقان ثارالله هرمزگان در مرز شلمچه تصریح کرد: ارتقا موکب و پذیرایی زائران و توسعه دادن سرویس های بهداشتی از پیشرفت های موکب هرمزگان نسبت به سال گذشته است.

وی با بیان اینکه آغاز ارائه خدمات موکب از تاریخ ۱۸ و به مدت ۱۵ روز ادامه دارد، گفت: پارکینگ عمومی برای زائران به صورت خودجوش در ورودی شهر قرار دارد اما برای هرمزگانی ها پارکینگی در اردوگاه پیامبر اعظم آماده ارائه خدمت رسانی به زائرین است.

باقرزاده با تاکید بر اینکه به دنبال ارائه بهترین خدمات در اسکان و پذیرایی برای زائرین هستیم، خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه پارکینگ ماشین در 15کیلومتری مرز قرار دارد قطار و سرویس خط واحد آماده ارائه خدمت رسانی به زائرین هستند.

انتهای پیام/م

 

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد آمریکا با نقض برجام بار دیگر دشمنی خود با ایران را اثبات کرد / استکبار بداند که برجام برای ما مقدس نیست/ وادادگی دولت با عزت انقلاب اسلامی سازگاری ندارد اگر برجام را نقض کنند آن را به آتش می کشیم/ تربیت دانشجوی انقلابی در دانشگاه ها یک ضرورت است افزایش ۲۰ درصدی سهم حمل و نقل ریلی/ رشد ۸۲ درصدی تخلیه و بارگیری کانتینری در هرمزگان شهدا مدافعان همیشگی انقلاب اسلامی ایران هستند/ حضور شهیدان گمنام در سواحل نیلگون خلیج فارس نشان دهنده ثبات و امنیت است امام رضا(ع) در ایران باعث تقویت پیوند بین امت با ولایت شده است/ علمای اهل سنت امام رضا(ع) را معدن علم و عرفان می دانند تشییع پیکر ۲ شهید گمنام در بخش بندزرک+ تصاویر شهدای گمنام را شهدای خوشنام بنامیم/ مردم ایران در راه انقلاب ثابت قدم مانده اند نگرانی مردم بشاگرد از بی توجهی مسئولان /برخی مایل نیستند بشاگرد امام جمعه داشته باشد ایران نقطه عطف جهان اسلام است/ بدترین نقض حقوق بشر در آمریکا رخ می دهد/ داعش برگرفته از پلیس آمریکا است