منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۷
شناسه خبر: 250884
گروه :خبر
index

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از راه اندازی مرکز علوم و فنون زیست دریایی در استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزبه نقل از ندای ساحل؛ محمد شکاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در جمع خبرنگاران با اشاره به هفته پژوهش گفت: همه ساله از 23 تا 26 آذر تحت عنوان هفته پژوهش و فناوری نامگذاری شده است و به این مناسبت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با ماموریت خود که داشته است یک دانشگاه نسل سوم بوده است توانسته است یک فضای تحقیقاتی داشته باشد که از همه پتانسیل های برخوردار باشد .
رئیس دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به مشکلات دانشگاه هرمزگان اظهار کرد: راه اندازی نشدن پارک علم و فناوری یکی از مشکلات دانشجویان پژوهشگر است و در صورتی که این مسئله پیگیری نشود یکی از برنامه های دانشگاه علوم پزشکی راه اندازی پارک علم و فناوری در کنار دانشگاه است.
شکاری بیان کرد:یکی از برنامه های اجرای دانشگاه علوم پزشکی ثبت مرگ بیماری های خاموش 30 تا 70 سال مانند بیماری های چون قلبی و عروقی است که در سال های گذشته در چنین سنینی ثبت نمی شده است.
وی  یکی از استفاده تکنولوژی دریایی استفاده برای محصولات داروی است و با این اقدام از طرف دانشگاه علوم فنون به استان هرمزگان داده شده است.
شکاری تصریح کرد:با توجه به اینکه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با طول عمر 30 سال می رسد و یک دانشگاه نوپا است توانسته است سیر تکاملی و پژوهشی را طی کرده باشد و تاکنون توانسته است 4 نفر پروفسرو از این دانشگاه استخراج کند.
شکاری خاطر نشان کرد:با توجه به اینکه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با طول عمر 30 سال می رسد و یک دانشگاه نوپا است توانسته است سیر تکاملی و پژوهشی را طی کرده باشد و تاکنون توانسته است 4 نفر پروفسرو از این دانشگاه استخراج کند.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است