منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۴
شناسه خبر: 361814
گروه :خبر
unnamed-1

مدیر اطلاع‌رسانی هیئت فوتبال هرمزگان از فعالسازی مجدد شورای روابط عمومی و راه‌اندازی کانون هواداران فوتبال هرمزگان در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سید محمد بنی‌هاشمی مدیر اطلاع‌رسانی هیئت فوتبال هرمزگان با اشاره به اصلی‌ترین برنامه‌های هیئت فوتبال در بخش روابط عمومی، اطلاعات و اخبار و اطلاع‌رسانی، گفت: واحد روابط عمومی یکی از مهمترین و حساس‌ترین بخش‌های هر سازمان است که متاسفانه هیئت فوتبال هرمزگان طی سال‌های اخیر از این نعمت بی‌بهره بوده است.

مدیر اطلاع‌رسانی هیئت فوتبال هرمزگان با اشاره به اینکه این شورا از شش سال پیش غیر فعال بوده است، اظهار کرد: بدنبال برقراری ارتباط هرچه بهتر و موثرتر همراه با کارایی و راندمان بالا در راستای اهداف عالی هیئت فوتبال هرمزگان هستیم، چرا که این اهداف تمامی بخش‌های فوتبالی استان را در بر می‌گیرد.
بنی‌هاشمی تصریح کرد:  برای اینکه هواداران، بعنوان یکی از ذینفعان اصلی فوتبال هرمزگان و حامی اصلی این ورزش مردمی، شایسته بیشترین سهم و امتیاز هستند، راه‌اندازی کانون هواداران فوتبال هرمزگان نیز یکی دیگر از برنامه‌های اصلی هیئت فوتبال هرمزگان در این دوره مدیریتی است.
وی افزود: متاسفانه در کمال ناباوری، هیچ اثری از فعالیت‌های گذشته روابط عمومی  وجود ندارد، احیاء روابط عمومی هیئت فوتبال هرمزگان یکی از اولویت‌های کاری در این مجموعه است و بزودی شاهد خبرهای خوبی در این زمینه خواهیم بود.
بنی هاشمی خاطرنشان کرد: با اشاره به اینکه دستیابی به اهداف بزرگ و عالی در فوتبال استان نیازمند همراهی همه است، رسانه‌ها به عنوان همراهان و حامیان بزرگ ورزش هرمزگان و خصوصا فوتبال، باید کمک کنند تا ضمن برخورداری از قدرت بزرگ هواداران، فوتبال هرمزگان را از نو ساخته و چشم‌انداز خوبی برای آن ترسیم کنیم.
انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است