منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۴
شناسه خبر: 310394
گروه :خبر
_DSC0364
 

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) ابوموسی:

راه اندازی سیستم آنی پرداخت نیکوکاری در ابوموسی

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان ابوموسی از راه اندازی بستر آنی پرداخت نیکوکاری با شماره گیری #۰۷۶۱۳*۸۸۷۷* خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مهران سالار حسینی قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان ابوموسی در گفتگو با نافذ آنلاین اظهار کرد: یکی از رویکردهای کمیته امداد امام خمینی(ره) استفاده از روشهای نوین در جمع آوری وجوهات و کمکهای مردمی است که در این راستا سیستم آنی پرداخت نیکوکاری در شهرستان ابوموسی راه اندازی شده است.

 

وی گفت: مردم خیر و نیکوکار شهرستان می توانند با شماره گیری #۰۷۶۱۳*۸۸۷۷* کمکها و مساعدتهای خودشان را در بخشهای مختلف  از جمله صدقه ،پرداخت نقدی و غیرنقدی، طرحهای ویژه و… به حساب کمیته امداد واریز نمایند.

 

سالار حسینی، کاهش نیروی انسانی، کاهش هزینه‌ها، افزایش سرعت دریافت کمک‌های مردمی، افزایش اعتماد عمومی مردم به کمیته امداد، شفاف سازی و  اعتماد سازی و پیشگیری از سوء استفاده افراد سودجو را از مزایای این طرح عنوان کرد.

 

قائم مقام کمیته امداد شهرستان ابوموسی ضمن تشکر از اهتمام مردم  به امور خیرخواهانه و مساعدت و همراهی آنها با این نهاد مقدس که در راستای رسیدگی به حال محرومان و ایتام پیشتاز می باشد، بیان داشت: این سامانه در حال حاضر بر روی سیم کارتهای دائمی و اعتباری همراه اول، ایرانسل و همچنین رایتل فعال می باشد و مردم می توانند وجوهات خود را در سریعترین زمان به حساب کمیته امداد شهرستان واریز نمایند.

 

وی با اشاره به اینکه تمامی کمک های جمع آوری شده در شهرستان صرف امور محرومان و نیازمندان همین شهرستان می شود، گفت: صدقات و کمک های مردمی شهرستان بخشی از نیازهای محرومان در زمینه های درمان، جهیزیه و شهریه دانشجویان را تامین می کند و کمیته امداد با جمع آوری این کمک های مردمی، به شکل یکجا، هدفمند و اثر بخش صرف امور محرومان و نیازمندان می کند.

 

قائم مقام کمیته امداد شهرستان ابوموسی با اشاره به جمع آوری سالانه یکصد میلیون ریال کمکهای مردمی در  شهرستان ابوموسی، گفت: ابوموسی تنها شهرستانی در کشور می باشد که هیچ مددجویی را تحت پوشش خود ندارد.

 

به گزارش نافذ آنلاین، با راه‌اندازی صدقه پیامکی؛ هموطنان می‌تواند با شماره گیری کد  #۰۷۶۱۳*۸۸۷۷* بوسیله تلفن همراه خود هر روز مبلغی را به عنوان صدقه به نیازمندان اهداء کنند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی