منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۴
شناسه خبر: 278875
گروه :خبر
clownfish

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تماشای رقص ماهیان رنگارنگ در میان مرجان های بی‌نظیر در سفر دریایی به آب‌های نیلگون خلیج فارس با کشتی کف شیشه ای قشم امکان‌پذیر شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پایگاه خبری قشم آزاد ؛ مسعود کرباسچی، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم  اظهار کرد: شفافیت و حالت آکواریومی آب های ساحلی جزایر لارک، هنگام، هرمز و قشم موجب می شود مسافران کشتی تفریحی کف شیشه ای به راحتی در سفر به سواحل این جزایر دنیای زیر آب را نظاره کنند.
وی با اشاره به ظرفیت ۱۲۰ نفره این کشتی تفریحی گفت: سه طبقه فضای مناسب استراحت در عرشه و یک رستوران مدرن از ویژگی های این شناور کف شیشه ای می باشد.
کرباسچی از هزینه ۲۰ میلیارد ریالی خرید این شناور توسط بخش خصوصی خبر داد و گفت: شناور کف شیشه ای به همراه دو لنج تفریحی دیگر همه روزه مسافران را از اسکله بندر بهمن به سفر دریایی در جزایر هنگام، هرمز و لارک منتقل می کنند.
وی از جاذبه های فراوان حوزه گردشگری قشم به عنوان ظرفیتی مناسب برای سرمایه گذاری نام برد و گفت: با ورود سرمایه گذاران به مباحث گردشگری قشم بطور حتم شمار شناورهای مدرن تفریحی در این جزیره نیز افزایش خواهد یافت.
معاون گردشگری منطقه آزاد قشم تصریح کرد : تبلیغات حوزه گردشگری و افزایش سطح آگاهی مردم اعم از داخلی و خارجی نیز نقش مهمی در افزایش تورهای تفریحی به این جزیره خواهد داشت و پیش بینی می شود سهم توریست این جزیره نیز با توجه به شرایط جدید بین المللی کشور افزایش چشمگیری داشته باشد.
جزیره قشم با داشتن ژئوسایت های زیبا در محدوده تنها ژئوپارک خاورمیانه در قشم، جنگل های دریایی حرا، خلیج دلفین های هنگام، جزایر ناز، سواحل زیبا، جاذبه های تاریخی از جمله قلاع پرتغالی ها در قشم و هرمز، بناهای تاریخی، چاه های تلا، بادگیرهای بندر لافت و مهمتر از همه مهربانی و میهمان دوستی مردم خونگرم این دیار در کنار غذاهای دریایی یکی از مهمترین مقاصد گردشگری کشور محسوب می شود.

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است