منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۰
شناسه خبر: 365179
گروه :خبر
tm-aspx

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان از ایجاد تفاهم نامه بین دانشگاه علوم پزشکی و منطقه پنجم ندسا و مجوز ایجاد ۳۲ تخت بیمارستانی در بندرلنگه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مروارید نیوز، سید حسین داودی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در دیدار با فرمانده بهداری ندسا و سردار عظمایی فرمانده منطقه پنج ندسا اشاره به روند رو به رشد خدمات بهداشتی و درمانی در شهرستان بندرلنگه گفت: سیاست دانشگاه بر این است که سطح همکاری خود با سایر دستگاههای دولتی و خصوصی را در جهت ارتقاء وضعیت بهداشت و درمان استان افزایش دهد و از افتخارات دانشگاه است که با سپاه پاسداران همکاری دو جانبه داشته باشد.

وی  تصریح کرد:  تأسیس دانشکده و یا دانشگاه های علوم پزشکی در سطح استان جزو اهداف بلند مدت ما است ولی باید در نظر داشت توسعه منابع انسانی با محوریت انسان سالم اثر بخش خواهد بود که لازم است همگی ما با وحدت و همدلی برای رسیدن به این هدف ارزشمند و بزرگ تلاش کنیم.

غریب زاده معاون درمان دانشگاه با اشاره به تفاهم نامه بین دانشگاه علوم پزشکی و منطقه پنج ندسا گفت :بهداری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می توانند به عنوان یار و همراه دانشگاه در ارائه خدمت به مردم مثمر ثمر باشند و با این حرکت کمبود متخصص هایی نظیر چشم پزشک ،مغز و اعصاب و گوارش در شهرستان بندرلنگه مرتفع شود.

وی افزود : به دلیل ماهیت خاص استان هرمزگان و بروز بیماریهای اسهالی و  تنفسی در کودکان که بصورت فصلی شایع است باید یکی از اولویتها در حوزه بهداشت و درمان این شهرستان فعال سازی بخش اطفال باشد که امیدواریم در این همکاری به این موضوع نگاه ویژه شود .

 

معاون درمان دانشگاه اظهار کرد: طبق سطح بندی می توان مجوز ایجاد ۳۲ تخت بیمارستانی را برای بهداری منطقه پنچم ندسا صادرکرد.

 

انتهای پیام/م

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *




تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
توقیف یک فروند شناور و کشف ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کیش ذلت گاهی از جانب مسئولین به مردم کشور تحمیل می شود/ دولت باید به فکر چرخاندن چرخ های اقتصاد باشد از هنجار شکنی دانشگاه با اجرای موسیقی زنده تا برخورد توهین آمیز با مسئول بسیج علوم پزشکی قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد رزمایش بیست هزار نفری مدافع حرم در هرمزگان برگزار می شود تکیه بر توان داخلی رمز موفقیت در عرصه دفاع است/ تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگوست تردد بیش از ۴۰۰هزار خودور سنگین در محور بندر شهید رجایی به بندرعباس ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست /انتهای لیبرالیسم آزادی اخلاقی و اجتماعی است/ مذاکرات،دستاورد شهدای هسته ای را از چنگمان درآورد سواحل مکران ما را به چهارگوشه جهان وصل می کند/ احداث بزرگترین موج شکن کشور در جاسک توسط ارتش درمان به موقع ایدزعامل مهم کنترل بیماری در جامعه است / وجود ۱۰۰ هزار فرد مبتلا به ویروس ایدز ناشناس در کشور