منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۵
شناسه خبر: 327905
گروه :خبر
13950302000338_PhotoA

نیروهای سوری موفق شدند کنترل راه «قلیب الثور» به «سد عقارب» و ارتفاعات «تباره الدیبه» واقع در استان «حماه» را به دست گیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، ارتش سوریه که در استان حماه با داعش در حال مبارزه است موفق شد مسیر امدادرسانی به آن گروه را قطع کند.

خبرگزاری «اسپوتنیک» گزارش داد که نیروهای سوری شامگاه شنبه (روز گذشته) کنترل راه اصلی امدادرسانی به عناصر داعش را در حماه به دست گرفته‌اند.

به گزارش این خبرگزاری، ارتش سوریه موفق شد این راه را که میان مناطق «قلیب الثور» و «سد عقارب» قرار داد از وجود عناصر داعش پاکسازی کند.

بنا بر این گزارش، نیروهای سوری همچنین موفق شدند در شرق این استان ارتفاعات «تباره الدیبه» واقع در ریف شرقی «السلمیه» را به دست گیرند.

در همین راستا، نیروهای ارتش سوریه روستای «قصر» را در ریف شرقی حماه هدف قرار دادند که به کشته شدن چند تروریست منجر شد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است