منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۱
شناسه خبر: 278576
گروه :خبر
IMG_8178
 

رییس مرکز بهداشت و درمان شهرستان میناب

راه‌اندازی ۴ مرکز دندانپزشکی در میناب

رییس اداره مرکز بهداشت و درمان شهرستان میناب با اشاره به راه اندازی ۴ مرکز دندانپزشکی در میناب گفت: در آینده تعداد مراکز دندانپزشکی به ۷ مرکز افزایش می یابد.

دکتر حمید رضا بهزادی ،رییس اداره شبکه بهداشت و درمان میناب در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار  میناب جنوب، گفت: رییس اداره شبکه بهداشت و درمان میناب در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار  میناب جنوب، گفت: این مراکز خدماتی از قبیل وارنیش فلوراید، معاینه و فیشور سیلانت بصورت خدمات رایگان بهداشتی به دو گروه هدف، مادران باردار و بچه‌های زیر ۶ تا ۱۴ سال ارائه می‌دهند.

وی افزود: مردم روستاهای شهرستان میناب با توجه به مشکلات بهداشت دهان و دندان ارائه خدمات بهداشتی بصورت رایگان دریافت می‌کنند.

بهزادی از راه‌اندازی مراکز دندانپزشکی در بخش توکهور، بخش بندزرک، روستای حکمی و نوبند خبر داد و خاطرنشان کرد: در آینده نزدیک این مراکز در روستاهای کریان، سندرک و همچین در شهر میناب در مرکز مشاوره بیماری‌های رفتاری برای ارئه خدمات بهداشتی با تعرفه دولتی به افراد مبتلا به اچ آی وی و هپاتیت بصورت اختصاصی راه اندازی می‌شود.

رییس اداره شبکه بهداشت و درمان میناب اضافه کرد: تا کنون ۳۰ هزار دانش‌آموز ۱۴ سال به پائین در مدارس شهرستان از خدمات معاینه و وارنیش فلوراید بهره‌مند شدند.

وی، ساخت و ساز کلیه مراکز بهداشت و درمانی شهرستان، بهسازی مراکز و منازل پزشک و ماما را یکی از بزرگ‌ترین تحولات در بخش بهداشت و درمان شهرستان میناب عنوان کرد و افزود: این امکان موجب افزایش بیش از صددرصدی حضور تعداد پزشکان و ماما در روستاها شده است.

انتهای پیام/پ

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی