منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۶
شناسه خبر: 302198
گروه :خبر
hormoz

رئیس کمیسیون حمل نقل ترافیک شورا گفت: برای راه اندازی تراموا در رشت به نتیجه رسیدیم، ضمن این‌که از جهت زیست محیطی آسیبی به محیط زیست نمی‌رساند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛  رئیس کمیسیون حمل نقل ترافیک شورا گفت: برای راه اندازی تراموا در رشت به نتیجه رسیدیم، ضمن این‌که از جهت زیست محیطی آسیبی به محیط زیست نمی‌رساند.

به گزارش تسنیم از رشت، رضا رسولی در نشست خبری اعضای شورای شهر رشت که با حضور اعضای شورا و جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد، ضمن تسلیت دو شهید مدافع حرم گیلانی اظهار داشت: راهبردهای ما در حوزه سیاست‌گذاری ترافیکی در طول 3 سال گذشته، پیوسته و یکپارچه شده و در حوزه ترافیکی چند محور را دنبال کردیم.

وی با بیان اینکه بحث توسعه پایدار 4 ریشه مستحکم دارد، افزود: ریشه‌های محیط زیست، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی محورهای سیاست گذاری ما هستند.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر رشت با بیان این‌که یکی از محورهای توسعه، سیستم پیاده راه‌ها بود، افزود: بهبود کیفیت معابر، ایمنی عابر پیاده و ساخت پل‌های عابر پیاده در خروجی برنامه‌های ما دیده می‌شود.

رسولی با بیان این‌که مبحث تراموا یک اقدام مهم در حوزه گردشگری است، اظهار کرد: در بحث تراموا به نتیجه رسیدیم و باعث سلامت محیط زیست می‌شود.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک با بیان این‌که توسعه زیر ساخت IT از سال اول شورا اتفاق افتاد، بیان کرد: توسعه شبکه فیبرنوری و ایجاد مرکز کنترل ترافیک از اقدمات کمیسیون حمل ونقل ترافیک شورا بود.

رسولی با بیان این‌که برای اطلاع رسانی و فرهنگ‌سازی در حوزه ترافیک، کارگروه‌هایی تشکیل شده است، خاطرنشان کرد: در این کارگروه‌ها از مشاورین متخصص استفاده می‌کنیم تا زیر ساخت‌های اجتماعی را فراهم کنیم.

مجید رجبی ویسرودی، رئیس کمیسیون عمران شورای شهر رشت نیز در این جلسه اظهار داشت: فرآیند انتخاب خلیلی به عنوان شهردار غلط بود و چون به وعده‌هایش عمل نکرد منجر شد کنار برود.

وی در مورد انتخاب شهردار فعلی رشت و عملکرد وی اظهار کرد: ثابت قدم را از نظر تحصیلات و توانایی تایید می‌کنم ولی باید تصمیمات شورا را در نظر بگیرد و به زیرمجموعه‌های خود بی احترامی نکند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است