منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۸
شناسه خبر: 294660
گروه :خبر
IMG_4669
 

با حضور جانشین نیروی دریایی سپاه؛

راهیان نور خلیج فارس در بندرعباس افتتاح شد

سردار تنگسیری گفت: سه استان ساحلی در کشور وظیفه اعزام زائران و انجام راهیان نور خلیج فارس را دارند و امسال ششمین سال برگزاری این برنامه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل، راهیان نور دریایی خلیج فارس با حضور سردار تنگسیری جانشین فرماندهی نیروی دریایی سپاه امروز در بندرعباس آغاز به کار کرد.

 

فرمانده قرارگاه راهیان نور خلیج فارس گفت: سه استان ساحلی در کشور وظیفه اعزام زائران و انجام راهیان نور خلیج فارس را دارند و امسال ششمین سال برگزاری این برنامه است. هرمزگان، بوشهر و خوزستان به همت سپاه های دریایی و استانی شهدای دریا را معرفی خواهند کرد.

 

سردار علیرضا تنگسیری تصریح کرد: هدف از برگزاری راهیان نور در دریا آشنایی جوانان با رشادت های رزمندگان ما در ارتش، سپاه و بسیج در خلیج فارس و مقابله با استکبار جهانی امریکا است که تا کنون 27 هزار 200 نفر در هرمزگان، 17 هزار و 500 نفر در بوشهر، 280 هزار نفر در آبادان و 490 هزار نفر در یادمان اروند از مناطق دریایی بازدید کرده اند.

IMG_4844

وی افزود: نیروی دریایی سپاه در دوران دفاع مقدس 130 عملیات مقابله به مثل و 17 عملیات موشکی را علیه دشمن انجام داده است و سیلی محکمی به استکبار جهانی زده است، ما به دنبال گسترش جنگ در خلیج فارس نبودیم اما دشمن این نبرد را بر ما تحمیل کرد و باید از خود دفاع می کردیم.

 

راهیان نور خلیج فارس از 25 اسفند ماه تا 12 فروردین 95 در بندرعباس و استان های بوشهر و خوزستان در حال برگزاری است که زائران در هرمزگان  هر روز در دو نوبت به استعداد 700 نفر از جزیره هرمز ، یادمان شهدای گمنام و مرکز فرهنگی دفاع مقدس بازدید خواهند کرد.

 

پیش بینی می شود 14 هزار نفر در راهیان نور دریایی 94-95 حضور داشته و از مناطق و رشادت های دریادلان خلیج فارس بازدید کنند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است