منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۴۳
شناسه خبر: 365072
گروه :خبر
image635684912697959006-346x256

عالم اهل سنت هرمزگان اظهار کرد:13 آبان یاد آور حماسه بزرگ و تاریخ ساز ملت شریف و همیشه درصحنه و انقلابی ایران اسلامی و حضور در حضور در راهپیمایی بیعت مجدد با مواضع حکیمانه مقام معظم رهبری است.

شیخ حسین بازماندگان، امام جمعه اهل سنت بندرپل  در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با تاکید بر حضور مردم استان در راهپیمایی 13 آبان گفت:حضور در راهپیمایی یوم الله 13 آبان بیعت مجدد با مواضع حکیمانه مقام معظم رهبری، عزم ، عزت و عظمت ملت سر افراز ایران اسلامی را به نمایش همگان ویاوه گویان قلدر مآب شرق و غرب در می آورند.

وی با بیان اینکه13 آبان یاد آور حماسه بزرگ و تاریخ ساز ملت شریف و همیشه درصحنه و انقلابی ایران اسلامی است که در تاریخ معاصر جهان به ثبت رسید،اظهار کرد:راهپیمایی 13 آبان به عنوان تجلی نمایش بزرگ وحدت اقتدار و همکاری و تعاون اسلامی می باشد لذا مردم ایران و استان هرمزگان از هرنژاد وقبیله وهرقوم ومذهب وفارغ از هر تفکر وتعلق سیاسی همچون سالهای گذشته در این روز حضور پرشور خود را به نمایش بگذارند.

بازماندگان افزود: ملت فهیم و با صلابت ایران برای نشان دادن عظمت وعزت و شوکت ایران مقتدر اسلامی وحفظ ثبات و امنیت این نظام مقدس از هیچ گونه کوششی دریغ نخواهند کرد.

وی با بیان اینکه تمام تلاش و کوشش جبهه استکبار در مقابله با نظام قدرتمند جمهوری اسلامی است و در این راه از هیچ دشمنی چشم پوشی نمی کند،تاکید کرد: دشمن به خوبی اقتدار و شوکت نظام جمهوری اسلامی ایران و در راس آن مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را درک کرده است و از جایگاه اسلام در جهان واهمه دارد.

امام جمعه اهل سنت بندرپل تصریح کرد: هدف نظام جمهوری اسلامی ایران برجسته سازی اتحاد نظام اسلامی است که در سایه اتحاد و انسجام برای رسیدن به جامعه موفق و مورد تایید خدا و پیغمبر کمک کنیم.

وی با بیان اینکه باید در سایه اتحاد و اتفاق ملی، انسجام خود را حفظ کنیم، افزود: جامعه اهل سنت یکدل و یکصدا همگام با ملت غیور ایران اسلامی در روز 13 آبان  در راهپیمایی این روز باشکوه شرکت نموده و انزجار قلبی خود را از استکبار جهانی و نوکرانش نظیر اسراییل و منافقین کور دل اعلام می داریم.

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد