منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۰
شناسه خبر: 183579
گروه :خبر
image243975

ستاد مردمی حمایت از ملت مظلوم یمن شعار “مرگ بر سه قاتل کودکان، آل سعود اسراییل و آمریکای بی وجدان” را نیز از فریادهای شرکت کنندگان در این راهپیمایی اعلام کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا ستاد مردمی حمایت از مردم یمن اعلام کرد که مردم سراسر کشور روز جمعه بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در راهپیمایی حمایت از مردم بی دفاع یمن شرکت خواهند کرد.

 

در این اطلاعیه آمده است: مردم شریف ایران در سراسر کشور کشتار کودکان و مردم بی دفاع توسط رژیم کودک کش آل سعود را محکوم خواهند کرد.

 

این اطلاعیه می افزاید: روز جمعه هجدهم اردیبهشت ماه بعد از اقامه نماز جمعه مردم کشور با شعار ” از غزه تا یمن، کشتار کودکان را متوقف کنید” انزجار خود از جنایات آل سعود را اعلام و حمایت خود از انقلاب مردمی یمن را اعلام خواهند کرد.

 

ستاد مردمی حمایت از ملت مظلوم یمن شعار “مرگ بر سه قاتل کودکان، آل سعود اسراییل و آمریکای بی وجدان” را نیز از فریادهای شرکت کنندگان در این راهپیمایی اعلام کرده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است