منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۹
شناسه خبر: 190573
گروه :خبر

روحانیون و طلاب علوم دینی و اساتید سه حوزه علمیه سیرجان امروز با تجمع در مسجد جامع حمایت خود را از سخنان راه گشای رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره موضوع هسته ای اعلام کردند. تجمع کنندگان سخنان رهبر انقلاب اسلامی درباره حفظ دستاوردها به ویژه ممنوعیت بازدید از مراکز نظامی و بازجویی از دانشمندان هسته ای را فصل الخطاب قرار دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،  روحانیون و طلاب علوم دینی و اساتید سه حوزه علمیه سیرجان امروزبا تجمع در مسجد جامع حمایت خود را از سخنان راه گشای رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره موضوع هسته ای اعلام کردند.
تجمع کنندگان سخنان رهبر انقلاب اسلامی درباره حفظ دستاوردها به ویژه ممنوعیت بازدید از مراکز نظامی و بازجویی از دانشمندان هسته ای را فصل الخطاب قرار دادند.

در این مراسم روحانیون ، طلاب علوم دینی واستادان حوزه های علمیه سیرجان با تاکید بر پشتیبانی از خواسته های رهبری و اطاعت از معظم له در حقوق هسته ای ، شعارهای ضد استکباری و ضد صهیونیستی سر دادند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است