منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۳
شناسه خبر: 246965
گروه :خبر
13940907000187_PhotoA

بنا به گزارش منابع روس، خبرنگاران روس از جمله خبرنگار شبکه «راشاتودی» با موشک‌های ضدتانک آمریکایی که در اختیار معارضان سوری قرار گرفته است، در سوریه هدف قرار گرفتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، شبکه روسی «راشاتودی» گزارش کرد کارشناسان تأیید کردند که خبرنگاران روس از جمله «سارگون خادایا» و «رومن کوساروف» خبرنگاران شبکه «راشاتودی» مورد حمله موشک‌های ضدتانک آمریکایی «TOW» قرار گرفتند که در اختیار معارضان سوری گذاشته شده است.

طبق این گزارش، در ۲۳ نوامبر، سه خبرنگار روس در مسیر مواضع خط مقدم ارتش دولت سوریه مورد حمله ضدموشک‌هایی قرار گرفتند و زخمی شدند.

یک موشک ضدتانک «TOW» درست در نزدیکی خودروی خبرنگاران روس منفجر شد و موجب زخمی شدن دو نفر از آنها شد.

بنا به گزارش اظهارات خبرنگارانی که به روسیه بازمی‌گشتند، خودروی آنها مورد حمله معارضان سوری قرار گرفت و درست مدتی بعد از این حمله، یک پیام هشدار به خبرنگاران روس ابلاغ شد و معارضان سوری عکس‌های آنها را بر روی صفحه اینترنت قرار دادند و خواستار به قتل رساندن آنها شده بودند.

در یک کلیپ ویدئویی تحت عنوان «جهادگران به سوی خبرنگاران موشک‌های TOW پرتاب کردند» را بر روی اینترنت قرار دادند.

در این ویدئو گروههایی از معارضان سوری را نشان داد که سامانه ضدتانک آمریکایی TOW را شلیک کردند.

طبق این گزارش، موشک ضدتانک آمریکایی TOW بردی بیش از ۴ کیلومتر دارد و از سال ۲۰۱۴ به صورت مخفیانه در اختیار معارضان سوری قرار گرفته است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است