منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۸:۲۱
شناسه خبر: 213698
گروه :خبر
image208226

سرهنگ حافظی گفت : در تاریخ ۱۵ مرداد یک جسد مجهول الهویه در باوردان کشف شد و نیروی انتظامی نیز با توجه به اینکه جسد سوخته بود و قابل شناسایی نبود سرنخ مناسبی برای کشف قاتل و یا قاتلان نداشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز ،فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرلنگه با اعلام اینکه نیروی انتظامی با همکاری های بسیار خوب شورای تامین علی الخصوص فرماندار بندرلنگه و همچنین پیگیری دادستان محترم شهرستان بندرلنگه موفق به کشف قاتلان جسد سوخته که در باوردان کشف شده بود ، شدند.

 

 

وی ادامه داد این پرونده مشغول بررسی های ویژه تری شد تا اینکه پاسگاه مغویه گزارشی داد که یک خودرو در حوزه ی استحفاظی بندرلنگه واژگون شده اما این خودرو هیچ راننده و سرنشینی نداشته و حتی مردم نیز از سرنوشت راننده ی این خودرو خبری ندارند.

 

 

در همان روز نیز افرادی به نیروی انتظامی مراجعه نمودند و اعلام کردند که خودرو متعلق به شخصی به نام “حمید-الف” که یک پیمانکار در بندرلنگه بوده است و از آذربایجان در بندرلنگه حضور داشته ، بوده است و شماره ی همراه وی نیز از روز قبل خاموش شده و حتی تلفن همراه ۳ نفر که به عنوان کارگر نیز مشغول به فعالیت بوده اند خاموش شده است و این خانواده از سرنوشت نامعلوم وی نگران هستند.

 

 

این خانواده پس از اینکه در شهرستان خود نتوانستند حمید را بیابند با مراجعه به این شهر عنوان نمودند که به کارگرهایی که در کنار حمید بوده اند مظنون شده اند زیرا به هیچ عنوان تلفن همراه خود را روشن نکرده اند و هنوز نتوانسته اند از سرنوشت گمشده  خود مطلع شوند.

 

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرلنگه با اشاره به عملیات های ردیابی و اطلاعاتی تلفن های همراه این سه نفر افزود : پس از آنکه مطمئن شدیم این افراد قاتل “حمید ” هستند و همکنون نیز در ارومیه حضور داشتند با هماهنگی دادستان ارومیه مجوز دستگیری این افراد صادر شد .

 

 

سرهنگ حافظی افزود : پس از ورود نیروی انتظامی ارومیه به این پرورنده پس از ردیابی و فعالیت های اطلاعاتی ، نیروی انتظامی ارومیه نیز به صورت قطعی متوجه شد که این سه نفر قاتل جسد سوخته در بندرلنگه نیزهستند.

 

 

وی با اعلام اینکه جسد سوخته متعلق به فردی افغان به نام “شریف” بوده است که نگهبان یک ساختمان در بندرچارک بود و کلید منزل داماد یکی از قاتلان در دست داشته افزود : این سه قاتل وقتی متوجه می شوند که داماد در مسافرت است به شریف مراجعه میکنند تا کلید منزل را دریافت کنند و با توجه به اینکه صاحبخانه تاکید کرده بوده که کلید را به دست هیچ کسی نده ، قاتلان وقتی مقاومت شریف را می بینند وی را با ضربات چاقو مجروح می کنند و پس از خفه کردن شریف ، آن را به باوردان منتقل و جسد را به آتش می کشند.

 

 

سرهنگ حافظی در خصوص دستگیری این قاتلان ادامه داد : این افراد بسیار حرفه ای بودند و ردیابی این افراد سخت بود ، به طوری که هر بار ردیابی این افراد در یک شهر بود اما بالاخره امروز رد این قاتلان در مهاباد آذربایجان غربی کشف شد و نیروهای انتظامی توانستند در یک عملیات ویژه این قاتلان را دستگیر نمایند.

 

 

وی با اشاره به اینکه این سه قاتل پس از انتقال به آگاهی ارومیه به ۷ قتل اعتراف کردند و در تمامی قتل ها نیز جسد را سوزانده اند افزود : متاسفانه ۲ فقره از این قتل ها در بندرلنگه رخ داده است و قاتلان مکان جسد ” حمید ” را نیز اعلام کرده اند و متاسفانه این جسد نیز به صورت بسیار تاسف باری به آتش کشیده شده بود و از جسد وی تنها استخوان هایش به جا مانده بود.

 

 

سرهنگ حافظی با اعلام اینکه دست های این جسد با سیم از پشت بسته شده بود افزود : در اعترافات مشخص شد که پس از قتل حمید و به آتش کشیدن جسد وی قاتلان قصد خروج از شهرستان را با خودرو شخصی حمید داشته اند ولی به علت نامعلومی خودرو واژگون می شود و این قاتلان نیز از صحنه متواری می شوند.

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است