منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۷:۴۷
شناسه خبر: 330339
گروه :خبر
152324_146

اقتصاد مقاومتی و عزت ملی در گرو پرداخت های حقوق میلیونی برخی از مدیران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل، علی رغم بیانات مکرر رهبری و نیاز تلاش همگانی در خصوص اقتصاد مقاومتی و گره گشایی مشکلات اقتصادی مردم ، ماجرای فیش های ده ها میلیونی برخی از مدیران تیتر خبرهای چند هفته اخیر است.

 

مردم ما با وجود مشکلات مختلف اقتصادی به سختی در حال گذراندن زندگی هستند و در این بین همسو بودن دولت و همیار بودن آن در کنار خواسته های مردم بسیار مهم است اما این پرداخت های میلیونی چنین چیزی را نشان نمی دهد، گویا اولویت کشور در حال حاضر حقوق های مدیران عالی است و نه اقتصاد مقاومتی که به تعبیر مقام معظم رهبری عزت ملی نامیده شده است.

 

قرارگاه اقتصاد مقاومتی که باید توسط دولت تشکیل و اداره شود با مشکل بودجه مواجه است اما پرداخت های دها میلیونی نباید کوچکترین مشکلی داشته باشد چون یک طرف قضیه مدیران عالی هستند و کفه ترازو به نفع آنان سنگینی می کند.

 

به راستی چه کسی باید دغدغه رفع مشکلات اقتصادی مردم را داشته باشد و درد مردم متوسط و ضعیف را درک کند، مدیری که حقوق 200 میلیون تومانی در سر ماه دریافت می کند و یا کارگری که با حداقل حقوق ماهی 800 هزار تومان و انواع مخارج زندگی و کرایه خانه روزگار می گذراند.

 

چرا نباید سرمایه های در گردش و بودجه های دولتی به جای تقسیم بین مدیران صرف رشد علمی کشور و شتاب در محقق شدن ظرفیت های داخلی کشورشود.

 

اقتصاد مقاومتی اگر به معنای واقعی کلمه آن اجرا شود عزت ملی و غرور ایرانی را زنده و پویا و همچنین جوان ایرانی را به تحرک وا می دارد، ثروت ملی ما جوانان کشور هستند که باید آنها را با برنامه ریزی درست امیدوار و به کار واداشت و نه اینکه با اقدامات نسنجیده باعث رنجش افکار عمومی شد.

 

پس از دستور رئیس جمهور برای بررسی دلایل پرداخت های میلیونی و برخورد با مقصرین این کار مردم منتظر اعلام نتایج هستند تا بالاخره نتیجه این فعالیت به کجا مشخص و با مقصرین برخورد شود.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است