منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۸
شناسه خبر: 324665
گروه :خبر
13950311000473_PhotoA

رئیس پارلمان رژیم صهیونیستی در دیدار با هیأت اعزامی کنگره آمریکا به اراضی اشغالی تاکید کرد باید تا جایی که ممکن است از توافق هسته‌ای ایران استفاده کرد و بهره برد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس،‌ هیات اعزامی کنگره آمریکا به فلسطین اشغالی در دیدار با مقامات صهیونیستی،‌ بر تداوم همکاری‌ها و حمایت‌های واشنگتن از تل‌آویو تاکید کردند.

شش عضو کنونی و سابق کنگره آمریکا به نام‌های «جو ویلسون»،‌ «استیون پالازو»،‌ «رندی نئوگبائر»،‌ «بیلی لانگ»، «جان لارسون» و «مایک راجرز» برای انجام سفر و دیدار با مقامات رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی بسر می‌برند.

به گزارش «جوئیش پرس»، «یولی ادلشتین» رئیس پارلمان رژیم صهیونیستی در دیدار با این هیات کنگره آمریکا که به «حمایت از اسرائیل» شهرت دارند،‌ گفت: «ما از شما به خاطر کمک‌ها و تلاش‌هایتان برای امنیت اسرائیل قدردانی می‌کنیم».

رئیس این هیات اعزامی کنگره به اراضی اشغالی،‌ در دیدار با اعضای ارشد کنست تصریح کرد: «نیاز اسرائیل به امنیت، مشخص است و هیچ اختلاف و بحثی در این باره نیست. ما به کمک به شما در این موضوع ادامه خواهیم داد»

رئیس کنست در این دیدار با اشاره به «تهدید ایران» و توافق هسته‌ای گفت: «آنچه اکنون باید انجام دهیم، آن است که تا آنجا که ممکن است از توافق امضا شده با ایران استفاده کنیم و همچنین با توجه به آنکه اگر تنها یک درصد پولی که به دست ایران می‌رسد به حزب الله داده شود، باز هم مبلغ زیادی خواهد بود، باید تا حد ممکن مانع آن شویم».

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی