منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۱
شناسه خبر: 291001
گروه :خبر
image_330_250 - Copy

آئین معرفی رییس هیات ورزشی نابینایان شهرستان میناب صبح امروز با حضور فرماندار ویژه شهرستان میناب، رئیس هئیت ورزشی نابینان استان هرمزگان و روسای ادارات این شهرستان در میناب برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب،معاون استاندار هرمزگان در حاشیه این مراسم شعار جامعه ورزش مبنی بر اینکه معلولیت محدودیت نیست ، گفت: عرصه ورزش و علم جایگاهی مناسب برای بروز توانمندی های و استعدادهای نهفته جامعه ورزشکاران نابینا می باشد.

 

وی در همین راستا از پروژه مجموعه ورزشی در حال ساخت با زیر بنای 500 متر مربع ویژه جامعه نابینایان شهرستان جهت بالفعل در آمدن استعدادهای بالقوه این ورزشکاران خبرداد و افزود: و بایستی تمام ظرفیت شهرستان در راستای توجه و توسعه ورزش این جامعه از ورزشکاران باشد و در این مسیر نیاز به همدلی و همراهی همه می باشد.

 

پاکدامن با بیان اینکه پروژه مجموعه ورزشی نابینایان در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد ،اظهار داشت: با همکاری و حمایت متولیان حوزه ورزش و دستگاههای خدماتی و رفاهی شاهد پیشرفت ورزش روشندلان خواهیم بود.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان میناب اذعان کرد: حضور ورزشکاران روشندل مینابی در سطح ملی نشان افتخاری برای همه ما می باشدو امیدوارم در سایر رشته ها ویژه این عزیزان این موفقیت ها کسب شود.

 

در پایان مهدی زائری بعنوان رئیس هیات ورزشهای نابینایان شهرستان میناب معرفی شد.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است