منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۶
شناسه خبر: 239005
گروه :خبر

رئیس هیئت جودوی بسیج استان اصفهان درگذشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ حمیدرضا کتابی رئیس هیئت جودوی بسیج استان اصفهان دارفانی را وداع کرد.
کتابی که از پیشکسوتان جودوی اصفهان بود، در طول مدت فعالیش در این رشته ورزشی عناوین مختلف قهرمانی در سطح کشور را کسب کرده بود و پس از خداحافظی از ورزش قهرمانی، در عرصه مدیریت منشا خدمات زیادی به ورزش اصفهان بود.

رئیس هیئت جودوی بسیج استان اصفهان و دبیر هیئت جودوی اصفهان از جمله مسئولیت های وی در زمان حیاتش در زمینه مدیریت ورزشی بود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند