منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۶
شناسه خبر: 241400
گروه :خبر
20

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک گفت: آزمون مسابقات سراسری حفظ جزهای 30 ، 5 جزء و 3 جزء اول قرآن کریم با شرکت 97 نفر از حفاظ در شهرستان سیریک با همکاری موسسه فرهنگی قرآن و عترت غدیر در دهستان شهید مردان بخش بمانی شهرستان سیریک برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع […]

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک گفت: آزمون مسابقات سراسری حفظ جزهای 30 ، 5 جزء و 3 جزء اول قرآن کریم با شرکت 97 نفر از حفاظ در شهرستان سیریک با همکاری موسسه فرهنگی قرآن و عترت غدیر در دهستان شهید مردان بخش بمانی شهرستان سیریک برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی مصطفی کریمی در آئین این مسابقات افزود: آزمون مسابقات سراسری قرآن و عترت با هدف سنجش و ارزیابی ، ایجاد انگیزه در میان عموم جامعه بویژه نوجوانان و جوانان ، فراگیری معارف قرآن و عترت ، شناسایی و معرفی نخبگان و استعدادهای درخشان قرآن و عترت ، تولید بانک جامع اطلاعات قرآن کشوری دانست.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک ابراز داشت: یکی از مهمترین سیاست و راهبردهای آموزش سراسری قرآن و عترت را فعال سازی حداکثری ظرفیت های موسسات مردمی، بکارگیری از فناوری نوین در فرآینند آزمون، جهت دهی فعالیت های آموزشی موسسات و مراکز قرآنی برشمرد.
وی افزود:شرکت کننده گان در مسابقات حفظ جزهای 30، 3 و 5 جزء اول قرآن در صورت کسب نمره 60 از 100 نمره در این آزمون سراسری قبول و علاوه بر دریافت گواهی نامه کشوری از جوایز نفیس برخوردار خواهد شد.
کریمی در انتها اضافه کرد: نتایج آزمون مسابقات سراسری در تاریخ 15/9/94 از طریق سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معاونت قرآن و عترت اعلام خواهد شد و در بهمن ماه از نفرات برگزیده تقدیر و تجلیل خواهد شد.

 

انتهای پیام/ق

21 22 23 20

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است