منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۲
شناسه خبر: 318758
گروه :خبر
13900718150405_PhotoA

رئیس جدید بانک توسعه اسلامی هفته آینده در نشست سالانه در جاکارتا انتخاب خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، رئیس جدید بانک توسعه اسلامی هفته آینده در نشست سالانه در جاکارتا انتخاب خواهد شد و رئیس جدید جایگزین احمد محمد علی می‌شود.

عربستان، بزرگترین سهام دار این بانک، بندر حجار، وزیر پیشین حج این کشور را برای این سمت نامزد کرده است.

از محمد علی بیشتر به علت کسب رتبه AAA برای این بانک از سال 1975، سرپرستی توسعه فعالیت‌های توسعه اقتصادی در 56 کشور عضو به نیکی یاد می شود.

در مدت تصدی این سمت توسط محمد علی، سرمایه مجاز این بانک به 150 میلیارد دلار در سال 2013 افزایش یافت و سال گذشته برنامه بیمه اوراق قرضه اسلامی، صکوک، این بانک به 25 میلیارد دلار افزایش یافت.

نامزدی بندر حجار، می تواند محکی برای ایران به عنوان سومین سهامدار این بانک باشد.

انرژی، حمل و نقل و پروژه های آب و بهداشت، حدود 60 درصد برنامه های بانک توسعه اسلامی را تشکیل می دهد که برای مدیریت سرمایه ها بر اساس اصول شریعت اسلامی ایجاد شده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان