منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۴
شناسه خبر: 266660
گروه :خبر
hormoz

رئیس باشگاه ام‌صلال قطر اظهار داشت تغییرات زمستانی از میان بازیکنان خارجی در انتظار تیم است که با نظر سرمربی تیم اعمال خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، تیم ام‌صلال قطر در این فصل آندرانیک تیموریان کاپیتان تیم‌ملی کشورمان را در ترکیب خود دارد. تیموریان بنا بر گزارش مطبوعات قطر که از ابتدای فصل با اصرار سران باشگاه ام‌صلال به این تیم آمده بود ولی آیگون بولنت سرمربی ترکیه‌ای او را نمی‌خواست و گزینه دیگری را مدنظر داشت.

در این راستا امروز تمیم بن محمد رئیس باشگاه ام‌صلال قطر اظهار داشت: تغییراتی در تعطیلات زمستانی در انتظار تیم است. باشگاه با نظر بولنت که دو بازیکن را پیشنهاد داده است موافق است و از تصمیمات سرمربی اطاعت می‌کند. تغییراتی که در راه است در میان لژیونرها و بازیکنان داخلی خواهد بود.

با این سخنان رئیس باشگاه ام‌صلال که اظهار داشت که این تغییرات در لژیونرها اتفاق می‌افتد به احتمال زیاد گزینه اصلی تغییر تیموریان است زیرا سرمربی تیم بارها اعلام کرده بود که می‌خواهد دو بازیکن جدید خارجی را بیاورد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی