منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۱
شناسه خبر: 208214
گروه :خبر
13940501000053_PhotoA
 

در پی عدم حضور در اجلاس رؤسای آموزش و پرورش

رئیس‌جمهور مدیران آموزش و پرورش را به شام دعوت کرد

در پی عدم حضور رئیس‌جمهور در اولین روز اجلاس رؤسای آموزش و پرورش، معاون حقوقی وزیر آموزش و پرورش خطاب به مدیران آموزش و پرورش گفت: «امروز با رئیس‌جمهور دیدار خواهیم داشت و شام میهمان ایشان هستیم».

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، مقرر شده بود در روز اول سی و دومین اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور، رئیس جمهور حضور یابد که به جای وی، مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور، پیام رئیس دولت را قرائت کرد.

عدم حضور رئیس جمهور در اجلاس آموزش و پرورش، با گلایه تعدادی از فرهنگیان همراه بود که امروز حجت الاسلام والمسلمین ناصری معاون حقوقی وزیر آموزش و پرورش خطاب به مدیران آموزش و پرورش گفت: «امروز با رئیس جمهور دیدار خواهیم داشت و شام میهمان رئیس جمهور هستید».

آخرین روز از سی و دومین اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور امروز با سخنرانی وزیر آموزش و پرورش و دیدار مدیران آموزش و پرورش با رئیس جمهور پایان خواهد یافت.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است