منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۰
شناسه خبر: 225519
گروه :خبر
13930514000583_PhotoA

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، گفت: لازم است رئیس‌جمهور دقت بیشتری در اظهارات دوپهلو که پیام شبهه‌ناک به جهان می‌دهد داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به رئیس‌جمهور، گفت: لازم است تا دقت بیشتری در بکارگیری جملات دو پهلو که پیام شبهه‌ناک به جهان می‌دهد از قبیل «با هرکشور و هرکس و هرکجا در خصوص صلح منطقه» گفت‌وگو کنیم داشته باشید.

وی افزود: سیاست‌های کلان در ابعاد خارجی و داخلی توسط مقام معظم رهبری اتخاذ می‌‌شود. در تحلیل بکارگیری عبارات و واژه‌های دوپهلو توسط حضرتعالی «باهرکسی، در هر کجا» و استثناء نکردن دولت‌های متخاصم و رژیم صهیونیستی حتی مغایر با نیّت و هدف قبلی شما شبهه ایجاد می‌کند و این واقعیت را از چند مسئول کشورهای خارجی در سفرهای مربوطه استماع کرده‌ام.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: شایسته است با توجه به بصیرت ملّت شریف و سوءاستفاده دیگران در اظهارنظرهای مستقیم دقت نظر بیشتری صورت گیرد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی