منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۲
شناسه خبر: 307543
گروه :خبر
hormoz

رئیس‌جمهوری فردا از طریق شبکه ریلی به سمنان می‌آید و راه‌آهن برای این امر آماده‌سازی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،  محسن امینیان امشب اظهار داشت: راه‌آهن سمنان با هزینه‌ای بالغ‌بر یک میلیارد ریال رنگ و بوی تازه گرفت.

وی گفت: سفر قبلی رئیس‌جمهوری به استان سمنان از طریق راه‌آهن صورت گرفت؛ اما فضای این مکان درخور شأن استقبال از روحانی و مردم خوب شهر اخلاق نبود و تصمیم گرفته شد این فضا اصلاح و زیباسازی شود.

سرپرست سازمان عمران شهرداری سمنان افزود: همزمان با مشخص شدن زمان سفر رئیس‌جمهوری به استان سمنان و احتمال سفر وی از طریق شبکه ریلی، سازمان عمران شهرداری سمنان به دستور شهردار سمنان، طرح بهسازی معابر و زیباسازی منظر شهری در این منطقه را آغاز کرد.

امینیان ادامه داد: بازسازی محوطه مقابل ایستگاه راه‌آهن، لکه‌گیری آسفالت و مرمت پیاده‌روهای خیابان باهنر ازجمله اقدامات انجام شده در این زمینه بود.

وی اظهار داشت: همچنین پله‌های قدیمی ورودی اصلی ایستگاه راه‌آهن سمنان جمع‌آوری و با سنگ‌های زیبا و مناسب جایگزین شد.

به گفته سرپرست سازمان عمران شهرداری سمنان، بیش از 2 هزار مترمربع روکش آسفالت و 100 مترمربع پله‌سازی با سنگ با هزینه‌ای بالغ‌بر یک میلیارد ریال انجام شد و امروز به پایان رسید.

به گفته امینیان، فردا راه‌آهن سمنان هم آماده استقبال از فرزند برومند استان سمنان است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد