منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۸
شناسه خبر: 235666
گروه :خبر

مصر در یکی از رأی‌گیری‌های مربوط به هیأت‌های مربوط به سازمان ملل به سود رژیم صهیونیستی رأی داده که با انتقادهایی مواجه شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، برای اولین بار از زمان تأسیس رژیم اسرائیل در سال 1948 مصر در رأی گیری مربوط به یکی از هیأت‌های وابسته به سازمان ملل به سود رژیم صهیونیستی رأی داده است.

اسرائیل عضویت کامل هیأت «استفاده‌های صلح‌آمیز از فناوری فضایی» وابسته به سازمان ملل را از آن خود کرده در حالی که 117 کشور از جمله مصر به این عضویت رأی مثبت داده‌اند.

این در حالی است که 21 کشور دیگر از جمله قطر، الجزائر، کویت، موریتانی، سوریه، تونس، مغرب، عربستان و یمن از رأی دادن خودداری کرده و نمایندگان اردن، لیبی و لبنان نیز در جلسه رأی گیری حضور نداشتند.

در پی انتقادهایی که نسبت به این اقدام به مصر وارد شده، «احمد ابو زید» سخنگوی وزارت خارجه این کشور از اظهار نظر درباره این اقدام عجیب مصر خودداری کرده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی