منتشر شده در تاریخ: شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۶
شناسه خبر: 213648
گروه :خبر
image344705

رسانه‌های اصلاح طلب و زنجیره ای در کشور نیز با ذوق‌زدگی از کنگره حزب اتحاد ملت ایران استقبال کرده و هر کدام تیترهایی در صفحه نخست خود را به آن اختصاص دادند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، عصر روز پنج‌شنبه نخستین کنگره حزب موسوم به اتحاد ملت ایران با حضور افراد دخیل در فتنه 88 و نیز اعضای حزب منحله مشارکت تشکیل شد. با نگاهی به برخی اعضای حاضر در این نشست کاملا مشخص می‌شود که حزب فتنه‌گر و منحله مشارکت این بار با نقابی جدید کار خود را برای فتنه‌ای دیگر آغاز کرده است.

رسانه‌های اصلاح طلب و زنجیره ای در کشور نیز با ذوق‌زدگی از این کنگره استقبال کرده و هر کدام تیترهایی در صفحه نخست خود را به آن اختصاص دادند.

این اقدام رسانه های اصلاح طلب به منزله دفاع تمام قد از افرادی است که مسبب 8 ماه فتنه و آشوب در کشور بوده و برخی از آنها سابقه محکومیت را نیز داشته اند.

محمد آقایی، حسین خلیلی اردکانی،  علی‌محمد مظفری،  رؤیا بلوری،  پیروزی و سید حسن موسوی‌نژاد از جمله مشارکتی‌های حزب جدید هستند که با ذوق زدگی روزنامه های زنجیره ای که روزی به عنوان آتش بیار فتنه88  مطرح می شدند مواجه شدند.

 

ارتباط این حزب تازه تاسیس یا مشارکتی ها تا حدی است که رسانه های زنجیره ای هم نتوانستند از این موضوع چشم پوشی کنند و این حزب را حزبی برای مشارکت دانستند.

با توجه به سابقه مشارکت فعالیت این حزب در آستانه انتخابات، خبر از یک فتنه جدید در کشور می‌دهد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است